Tesettür Mayo yaz aylarının bunaltan sıcaklarında herkesin istediği tek şey tatillerini, hafta sonunu, ya da hafta tatilini denize ve havuza girip serinleyerek geçirmektir. Tesettürlü kadınlar için de denize girmek en büyük istektir. Tesettür mayo ile dileyen herkes dilediği yerde denize, havuza girebilecekler. Bunun için tesettür mayo yeterlidir. Tesettür mayo tesettür mayo, son zamanların en çok tercih edilen rahat ve şık modellerindendir.

Tesettür Mayo, naylon kumaşı, mayo yapısıyla herkesin rahatlıkla kullanabileceği, çabuk kuruyan vücuda yapışmayan, tesettürlü kadınların rahatlıkla denize ya da havuza girmek için giyebileceği bir kıyafet çeşidi olarak tasarlanmıştır. Bu ürün sayesinde, kamuya açık alanlarda tesettürlü kadınlar da diledikleri gibi denize girip serinleyebilmektedirler. tesettür mayo da önemli olan kıyafet tercihiniz doğrultusunda bir mayo edinmek olmuş olsa da beğendiğiniz ürünleri almadan önce kumaş özelliklerini araştırmanız gerekmektedir. Çünkü birebir teninize temas eden bu ürünlerin sağlık açısından da zarar teşkil etmemesi gerekmektedir. Model olarak da tek parça halinde olanlar, pileli olanlar, polyester kumaşlı olanlar olarak farklılık göstermektedir.

tesettür mayo Kumaşı Nasıl Olmalı

Tesettür mayosu tesettür mayo kumaşında dikkat etmemiz gereken en önemli özellik, dünya standartlarında en iyi kumaş birleşimi olan polyemit ve elastan birleşimidir. Eğer alacağınız ürünün kumaş türü buysa sınıfında lider bir ürün aldığınızı bilmelisiniz. Bu kaliteli kumaş daha maliyetli olmasına rağmen sağlıklıdır. Bir diğer kumaş türü ise, Süprem kumaşıdır. Likralı olan bu kumaş maliyet açısından uygun olduğu için piyasada kolaylıkla bulunabilecek uygun fiyatlı ürünlerdir. Seçtiğiniz modelin rahat ve kullanışlı olmasına da mutlaka dikkat edin.

Tesettür mayo, tesettür mayo, kadınların bu özgürlüklerini diledikleri gibi yaz sıcaklarında denize ve havuza girmek için kullanabilmeleri için imkan sağlamaktadır. Naylon yapısıyla su geçirmeyen, vücuda yapışmayan bir ürün olması özelliğiyle rahat kullanılabilecek bir kıyafet olarak tasarlanmıştır. Genellikle deniz, havuz gibi halka açık alanlarda kadınların rahatlıkla kullanabileceği bu mayo denize girmek isteyen, kadınlar, genç kızlar için son derece muazzam bir kıyafettir. Birçok renkte, modelde bulabileceğiniz tesettür mayo tesettür mayolar, son zamanlarda tesettürlü kadınlar yaz aylarının vazgeçilmez kıyafet olmuştur.

Sıralama
   %67
   indirim
   89,90 TL
   29,90 TL
       T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.