Mükemmel Tesettür Modelleri

            Tesettür, 'örtünme' anlamına gelen bir kelime olup, Osmanlı'dan bize yadigâr kalan bir giyim kültürüdür. Bu kültür, inanç, edep ve haya gibi kelimeleri temsil ederken, Avrupa giyim tarzı, çağdaşlık, çıplaklık ve cinsellik gibi çağrışımlar gerçekleştirmektedir. 

 YENİ MODELLERLE ARADIĞINIZ GİYİM TARZI

            Yeni modellerle üretilen tesettür giyim modelleri, kısa zamanda, en iyi çözümleri sizler için sunmaktadır. Panço çeşitleri, kaşe ve yazlık panço olarak üretilmektedir. Kış aylarına özel panço ürünleri, daha çok kaşe türü kumaşlardan üretilmekle birlikte, yazlık panço ürünler ise, daha çok penye türü yazlık kumaşlardan üretilmektedir. Hatları belli etmeyen özelliği ile tesettür panço örnekleri, her yaştan tesettür sever için özel imal edilmektedir. Mina düğmeli, mina cepli balıksırtı, mina cepli kar yağdı, mina cepli kazayağı, mina deri biyeli ve bağcıklı modelleriyle, aradığınız bütün panço çeşitlerini, işin uzmanı firmamızın ürün sitesinde bulabilirsiniz. 

            Tesettür etek, gömlek, bluz, ferace, panço, tunik, abiye ve eşofman gibi birçok ürün, kargo seçenekleriyle kısa zamanda adresinize gelmektedir. Özellikle panço ürünlerinde, tesettür panço çeşitleri, aradığınız kalitede üretilmektedir. Bu yeni model pançoların kenarlarından kolların çıkması için özel bir yer yapılmıştır. Bu yönüyle oldukça kullanışlı olan bu panço, vücut hatlarını örtme konusunda oldukça başarılıdır. Tesettürde eller, ayaklar ve yüz hariç bütün vücudun, hatlar belli olmayacak şekilde kapanması esas alınmıştır.

 HER YIL YENİ MODELLER ÜRETİLMEKTEDİR

            Her yıl, tesettür moda çerçevesinde, yeni modeller üretilmektedir. Bu yeni modellerin yeni renkleri ve etkileyici desenleri de oldukça kalitelidir. Özel kumaş seçenekleriyle, kısa zamanda satılan ürünler, internet ortamında hızlı bir şekilde müşteri bulmaktadır. İnsan aklının son ürünü olan internet sayesinde, yeni modeller ve yeni renkler anında yayınlanmaktadır. Mobil uyumlu sitelerden anında görüntülenen yeni modeller, kısa zamanda müşteri bulmaktadır. Başörtüsü ile uyumlu renkleriyle pançolar, tesettürü tamamlamaktadır. Başörtüsüz tesettür olmaz. Ancak, başörtüsü de tek başına yetmez. Bu nedenle, başörtüsünün altına mini etek veya yırtık kot gibi dekolte giysiler giyilmez. Aksi taktirde tesettür oluşmaz. Başörtüsünün altına tesettür panço, kaban, kap ve pardesü çeşitleri giyilmesi daha uygun olur.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card
MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ
© ModaMerve.com 2019 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.