Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:

Tesettür Toka

            Bayanların kıyafetini tamamlayıcı bir örtü olarak da bilinen tesettür oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Kombin uyumuna dikkat çeken tesettür başörtüsünü seven ve kullanmaktan zevk alan bayanların vazgeçilmezi haline gelmiş ve birçok modacıların kombin sınıfına girmeyi başarmıştır 

            Farklı modacıların kombin uyumunu esas alan moda siteleri renk uyumu, kışkırtma modelleri, ilgi zirvesi gibi birçok değişikliği de beraberinde getirmiştir. Tesettür adı altında başlayabileceğimiz birçok model ve çeşitlerde yer almaktadır. Bunlar tesettür kaban, tesettür etek, tesettür elbise, tesettür tunik, tesettür kap, tesettür triko, tesettür pantolon, tesettür abiye, tesettür panço, tesettür pelerin, tesettür gömlek, tesettür bluz, tesettür jile, tesettür pijama, tesettür yelek, tesettür bolero, tesettür palto, tesettür pardesü, tesettür ceket gibi birçok tesettür kombin seçenekleri ve çeşitleri ile göz doldurmaktadır. 

 Tesettür takıları ve kombin uyumları

            Birçok farklı modacıların da birbirinden farklı tesettür ve eşarplarını uygunlukla beraber satmakta olan modamerve.com istediğiniz her tarzı da size sunmaktadır. Eşarp mıknatısı, eşarp iğnesi, topuz tokası, bone, tesettür toka gibi birçok tesettür aksesuarları kullanılmaktadır. 

            Tesettür tokaları istenilen her renk modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz tokalar kıyafetin zarifliğini ortaya koymayı başarmış ve göz güzelliğine de uyum sağlamıştır. Tokalar bazen tesettürü kapatmak için kullanılsa da bazen de hoş bir broşür izlenimi vermekte ve zarafetini göstermeyi başarmıştır. Kimi zaman çok büyük kimi zaman küçük istenilen her tür boyuta karşılık veren tokalar yaz kış demeden istenilen her mevsimde de kullanılmak için tasarlanmıştır. 

 Tesettür takıları ve trendleri

 

            Takılar göz kamaştırıyor fakat uyumlu bir kombin yapmadığımızda bunun bir anlamı kesinlikle olamaz. Bir elbiseye en çok aksesuar yakışır fakat uyumlu aksesuar elbette çok sade bir kombin karşısında sizde o renge uyumlu renkler seçmelisiniz aksi takdirde bir kırmızı kıyafetin üzerine takılan toka hem kıyafeti hem de uyumu boğar kıyafette sizde mutsuz olursunuz. Mat renk kullanımında birazcık yani aşırıya kaçmayacak tonda renkli bir toka takıldığında uyumlu bir kombin hedefine ulaşmayı başarmışız demektir. Böylelikle rahatlıkla giyebileceğimiz hiç bir toka da acaba mı diye tereddüt etmeden kullanabiliriz.

ödeme seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.