Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Yükleniyor
%42 indirimli
Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Mor BAG 2153 Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Mor BAG 2153 (1)
55,85 USD
32,32 USD
%42 indirimli
Yükleniyor
%42 indirimli
Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Lacivert BAG 2153 Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Lacivert BAG 2153 (1)
55,85 USD
32,32 USD
%42 indirimli
Yükleniyor
%42 indirimli
Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Kırmızı BAG 2153 Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Kırmızı BAG 2153 (1)
55,85 USD
32,32 USD
%42 indirimli
Yükleniyor
%42 indirimli
Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Haki BAG 2153 Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Haki BAG 2153 (1)
55,85 USD
32,32 USD
%42 indirimli
Yükleniyor
%42 indirimli
Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Siyah BAG 2153 Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Siyah BAG 2153 (1)
55,85 USD
32,32 USD
%42 indirimli
Yükleniyor
%42 indirimli
Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Bordo BAG 2153 Yeni Ürünler - Fiyonklu Ön Düğmeli Ferace Bordo BAG 2153 (1)
55,85 USD
32,32 USD
%42 indirimli
Yükleniyor
%46 indirimli
Yeni Ürünler - Cepli ve Kemerli Suet Kap Düğmesiz Haki BAG 12159 Yeni Ürünler - Cepli ve Kemerli Suet Kap Düğmesiz Haki BAG 12159 (1)
Yükleniyor
%46 indirimli
Yeni Ürünler - Cepli ve Kemerli Suet Kap Düğmesiz Pudra BAG 12159 Yeni Ürünler - Cepli ve Kemerli Suet Kap Düğmesiz Pudra BAG 12159 (1)
Yükleniyor
%46 indirimli
Yeni Ürünler - Cepli ve Kemerli Suet Kap Düğmesiz Mürdüm BAG 12159 Yeni Ürünler - Cepli ve Kemerli Suet Kap Düğmesiz Mürdüm BAG 12159 (1)

Ferace Modelleri 

Ferace seçimi 

            Tesettür giyimin yenilenmesi ve güncellenmesi ile birlikte en fazla tercih edilen dış giyimlerden bir tanesi de feracelerdir. Ferace seçimi oldukça özen isteyen ve kaliteli seçimler içeren bir seçimdir. Feraceler yaz ve kış modasına uyum sağlayan model ve kumaşları ile birden fazla seçenek sunarak kapalı hanımların beğenisine sunulmuştur. Ferace seçimi yaparken kumaş özelliklerine ve kolay kullanım sağlayan fermuarlı modellere ağırlık verilmektedir. 

            Ferace modelleri de modayı yakından takip etmektedir. Kumaş özelliklerine göre şifon, keten, keçe ve kadife modelleri ile dikkatleri çekmektedir. Tesettür giyimde en fazla tercih edilen dış giyimlerden biri olarak kumaş özelliklerine göre farklılıklar içermektedir. Ferace çeşitleri boy farklılıkları ile de birçok seçenek ortaya koymaktadır. Uzun ve kısa modelleri ile fermuarlı modeller en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Renk çeşitliliği ile de fazlasıyla dikkat çekmektedir.

 Fermuarlı ve payetli modeller

            Fermuarlı ferace modelleri ve payet süslemeli ferace modelleri ile modaya uyum sağlayan modeller kapalı hanımların fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Fermuarlı feraceler kullanım kolaylığı sağlamakta ve şık bir görsellik katarak kapalı bayanların yeni gözdesi olmaktadır. Payet süslemeli olan feraceler de kapalı bayanların tesettür giyim kombinlerinde büyük avantajlar sağlamakta hem görsellik hem de rahatlık sağlamaktadır. Uzun modeller de fermuarlı modeller de tek renk ve çift renk olmak üzere birçok modele ayrılmaktadır. 

 Cepli ferace modelleri

            Fermuarlı feraceler aynı zamanda yaka detayı ve süslemeli cep modelleri ile avantaj sağlamaktadır. Cepli modeller ile çift renkler bütünleşmekte şık tasarımlar ortaya koyulmaktadır. Deri detaylı ferace modelleri, düğmeli ferace modelleri, fermuarlı ve cepli ferace modelleri ile modaya da uyum sağlamaktadır. Dış giyimde tercih edilen ferace modelleri soft mat renklerle bütünleşmekte kışında keçe kumaş modelleri ile dikkat çekmektedir.

 

            Şık tasarım sağlayan tesettür feraceleri ile tesettür giyimde modaya uygun, tarz modeller ortaya koyulmakta ve güvenilir sistemler sayesinde internet sitelerinde de satın alınabilmektedir. İnternet ortamında da marka firmalar sayesinde kaliteli modern ve garantili ferace seçenekleri sunulmaktadır. Feraceler renk seçenekleri ile de son moda renkler ile bütünleşmekte ve gösterişli renkleri ile dikkat çekmektedir.

 ​​​​

ödeme seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.