Teslimat Koşulları

KARGO VE TESLİMAT

 

 

KARGO ÜCRETİ

 

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 95 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 95 TL altındaki siparişlerde 6 TL kargo ücreti yansımaktadır. Ayrıca kapıda ödemeli siparişlerde 4,90 TL Hizmet bedeli yansımakta olup, bu ücret kargo firmasının kapıda tahsilat için aldığı bir ücrettir. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.

 

 

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

 

 

Siparişiniz, saat 17:00’den önce yapılan alışverişlerde aynı gün, 17:00’den sonra yapılan 

alışverişlerde ise ertesi (cumartesi 12:00 dan sonraki alışverişler ise pazartesi) gün içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı veya telefon numaranızı ana sayfamızda bulunan  ''kargom nerede'' butonunu tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

 

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde

bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz ModaMerve’ye iade edilir.

 

TESLİMAT SÜRECİ

 

 

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?         

   

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3 ile 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için ModaMerve.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

  

  

YURTDIŞI

   

Yurt dışı gönderilerinde Avrupa ülkelerinde 100 euro ve üzeri, arap ülkelerinde ise 150 usd ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. Bu tutarların altında yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alıcıya ait olup, alışverişinizi tamamlamadan önce, ülke seçiminden sonra ürün adedi ve seçtiğiniz ülkeye göre değişmekte olup otomatik olarak ekranda görünmektedir.

 

 

            Yurt dışı gönderileri en geç 48 saat içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

   

Ayrıca kargo takip numaranızı https://www.modamerve.com/uye-siparisleri alanından alabilir, seçmiş olduğunuz kargo firmasının web sayfasından kargo takip numaranızla kargonuzun takibini sağlayabilirsiniz.

 

ModaMerve.com yurtdışı siparişlerinizin en geç 10 iş günü içerisinde ulaşmasını taahhüt etmektedir.

       

(Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.)

 

Gönderimlerde oluşabilecek gümrük, KDV vb. vergilerden firmamız sorumlu değildir.  

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Modamerve.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez. Gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

 

Yurtdışı fiyatlarımız Türkiye fiyatlarımızdan farklılık gösterebilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.