Teslimat Koşulları

KARGO VE TESLİMAT


KARGO ÜCRETİ

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 95 TL üzeri kargo ücretsizdir. 95 TL altındaki siparişlerde 6TL kargo ücreti yansımaktadır. Ayrıca kapıda ödemeli siparişlerde 4,90 TL Hizmet bedeli yansımakta olup, bu ücret kargo firmasının kapıda tahsilat için aldığı bir ücrettir. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.


 

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?


Siparişiniz, saat 17:00’den önce yapılan alışverişlerde aynı gün, 17:00’den sonra yapılan 

alışverişlerde ertesi gün içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı ana sayfamızda bulunan  ''sipariş takip'' butonunu tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde

bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz ModaMerve’ye iade edilir.

 

TESLİMAT SÜRECİ


Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz

 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?         

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu

zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için ModaMerve.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

  

  

YURTDIŞI
   

Yurt dışı gönderilerinde Avrupa ülkelerinde 100€ veya üzeri, Ortadoğu ülkelerinde ise 100$ veya üzeri alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. Avrupa ülkelerinde 100€ altında, Ortadoğu ülkelerinde ise 100$ altında yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alıcıya ait olup, alışverişinizi tamamlamadan önce ülke seçiminden sonra otomatik olarak ekranda görünmektedir.

 

Yurt dışı gönderileri en geç 48 saat içerisinde DPD CARGO veya TNT EXPRESS'e verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

 Kargo takip numaranızı "Kargom Nerede?" alanından alabilir, DPD CARGO veya TNT EXPRESS kargo sayfalarından takibini sağlayabilirsiniz.


ModaMerve.com yurtdışı siparişlerinizin en geç 7 iş günü içerisinde ulaşmasını taahhüt etmektedir.       

(Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.)

Gönderimlerde oluşabilecek gümrük, KDV vb. vergiler firmamız tarafından karşılanmaktadır.  
Yurtdışı fiyatlarımız Türkiye fiyatlarımızdan farklılık gösterebilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.