menü

NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

NEDEN ÜYE OLMALIYIM? 


Üyeliğin Faydaları


   İnternet sitemize üye olarak yaptığınız alışveriş durumunu takip edebilir, daha sonra yapacağınız tesettür kıyafetleri, bayan tesettür ürünleri alışverişleri için kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca izniniz durumunda internet sitemizde yapmış olduğumuz kampanya ve indirimlerden haberdar olup kampanya ve indirimler bitmeden faydalanmış olursunuz.

   Modamerve den üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz. 

Güvenli Koruma (SSL) 

   Online üyelik sırasında verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli  koruduğunuz taktirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında SSL güvenlik alanı içerisinde hareket edilir. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.