Sepet Ara

MENÜ

Blog

2022 Tesettür Modası

24 Ocak 2022

2022 Tesettür Modası

2022 yılına yaklaştığımız günlerde moda konusunda yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Özellikle de tesettür giyim konusunda 2022 yılında yeni modeller oldukça fazla olacaktır. 2022 yılında modacılar tarafından tasarlanmış olan yeni tesettür elbise ve parçalar müşterileri ile buluşmaya devam edecek. Yüksek stil anlayışının hâkim olduğu tesettür parçalarda birbiriyle uyumlu renkler ve desenler de tercih edilecek.

2022 yılında ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış tesettür kreasyonları oldukça dikkat çekici olacak. Her sezonda dikkat çekici ve birbirleri ile uyumlu olan renklerin kullanılması oldukça şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

2022 Yılında Moda Olacak Tesettür Elbise Modelleri

22 Ocak 2022

2022 Yılında Moda Olacak Tesettür Elbise Modelleri

2022 yılına yaklaşmamızla birlikte yeni yılda moda olacak olan şeylerde insanlar tarafından merak edilmeye başlandı. Her yıl yepyeni trendlerin ve moda olan şeylerin gündeme geliyor olması tesettür elbiselerde de 2022 yılında bazı değişimlerin yaşanacağını düşündürüyor. Her yıl trend olan renkler, modeller, desenler ve tarzlar değişiklik gösterebiliyor. Elbette ki 2022 yılında da kıyafetlerde yepyeni tarzlar gündeme gelecek.

2022 yılında tesettür elbise ve diğer kıyafetlerde de yepyeni trendler meydana gelecek. Yeni yılla birlikte tesettür giyim de birçok yenilik ve şıklık gelecek. Tesettür giyim yeni sezonda sadeliği ve şıklığı buluşturacak. Geçtiğimiz senelerde hâkim olan detaylar, desenler ve renkler 2022 yılının gelmesiyle birlikte yerini daha sade ama şıklığı da elden bırakmayan parçalara bırakacak. Canlı renklerin, sadeliğin ve minimal tarzın birleşimi olan tasarımlar 2022 yılında kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

2022 Yılında Moda Olan Tesettür Kaban Modelleri

21 Ocak 2022

2022 Yılında Moda Olan Tesettür Kaban Modelleri

2022 yılının kış sezonuna sayılı günler kala pek çok kişi yeni sezonda kaban modellerinin neler olacağını merak ediyor. Tesettür kaban modelleri, renkleri ve desenleri ile oldukça ilgi çekici bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birbirinden ünlü modacıların tasarladıkları parçalar 2022 yılının kış sezonunda müşterilerin beğenisine sunulacak.

2022 yılının tesettür giyim için en önemli parçalarından bir tanesi de kesinlikle kaban olacaktır. Kaban, kış sezonunun en vazgeçilmez ve en ilgi duyulan parçasıdır. Her yıl olduğu gibi 2022 yılında da kaban modellerinde birçok farklılık yaşanacak ve 2022 yılının en moda renkleri kabanlarda tercih edilecek. Aynı zamanda da kabanlarda tercih edilecek olan desenlerde kış kombinlerinize ayrı bir şıklık kazandıracak.

2022 Yılında Tesettür Trendleri

20 Ocak 2022

2022 Yılında Tesettür Trendleri

Tesettür, kadınların pek çoğunun başını kapatmak için kullandığı çok önemli bir giyim eşyasıdır. Bu nedenle de tesettür giyim ve çeşitlerinde her yıl pek çok yenilik gerçekleşmektedir. Geçtiğimiz senelere oranla her geçen yıl çok daha fazla çeşit ve model gerek tesettür elbise gerekse de şal ve eşarp gibi ürünlerde bulunmaktadır. 2022 yılına yaklaştığımız şu günlerde de pek çok önemli modacı isim yepyeni tesettür modelleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

2022 yılının tesettür trendlerinden ilki sadelik ve şıklık olacak. Geçtiğimiz senelerde kullanmış olduğumuz koyu ve ağır renkler, bol desenli elbiseler yerini sade ve açık tonlardaki elbiselere bırakacak. Paltolarda, kabanlarda, elbiselerde, şallarda ve eşarplarda tamamen sadelik hâkim olacak. Hem modaya uygun hem de rahat bir tarz seviyorsanız bu yıl tam sizin yılınız olacak. Dar kıyafetler yerini salaşlığa bırakacak. Bu sayede he şık hem de rahat bir giyim bu senenin favorileri arasında yer alacak.

2022 Yılında Tesettürde Moda Olan Renkler

19 Ocak 2022

2022 Yılında Tesettürde Moda Olan Renkler

2022 yılında tesettür giyim pek çok yeni parça ile hareketlilik kazanacak. Özellikle de çok ünlü modacılar tarafından tasarlanan tesettür elbise modelleri veya diğer tesettür parçaları çok şık ve rahat bir görünüm sağlayacak. 2022 yılında tesettür giyimde sadelik hâkim olacak. Genellikle kıyafetlerde tek renklerin kullanılmış olduğunu ve çok fazla desenin bulunmadığını göreceğiz. Tek renkten oluşan tesettür modelleri aynı zamanda da hem şıklık hem de rahatlığın ön planda olduğu şekilde tasarlanacak. 2022 yılında tesettür modasında salaş bir tarz hâkim olacak. Tesettür giyimde herhangi bir desen tercih etmek isteyenler ise genellikle kare desenli kıyafetleri tercih edebilirler. Ayrıca tesettür giyimde en çok tercih edilen ve dikkat çeken detaylardan bir tanesi de hırkalarda ve triko elbiselerde belden bağlamalı detayların kullanılması olmuştur.

Eşarp Bağlama Teknikleri

18 Ocak 2022

Eşarp Bağlama Teknikleri

Tesettür giyim için en önemli parçalardan bir tanesi olan eşarp, pek çok kadının tercih ettiği bir başörtüsüdür. Eşarp bağlamak ilk defa yapılması durumunda zaman alan ve zor gibi gözüken bir işlem olsa da zaman içerisinde çok kısa sürede yapabileceğiniz hale gelir. Aynı zamanda da eşarp tek bir şekilde bağlanıyor gibi gözükse de aslında birçok farklı şekilde bağlayarak kıyafetlerinize en uygun olan şekilde bağlayabilirsiniz.

Eşarp bağlama teknikleri oldukça fazladır. Pek çok kişi eşarp bağlamanın tek bir yöntemi olduğunu düşünse de oldukça kolay ve zaman almayan pek çok kolay tekniği vardır. Tesettür elbise tercih ettiğinizde farklı bir şekilde eşarbınızı bağlayabilirsiniz, günlük kıyafetleriniz ile dışarı çıkarken farklı şekilde bağlayabilirsiniz. Kıyafetinize uygun şekilde eşarp bağlamanız hem eşarbınızın çok daha hoş ve şık bir şekilde gözükmesine hem de kıyafetiniz ile bir bütün oluşturmasına yardımcı olur. Bu nedenle de bu yazımızda sizler için çok kolay ve çok pratik olan birkaç eşarp bağlama tekniğini en kısa yollarıyla paylaşıyor olacağız.

Şal Bağlama

17 Ocak 2022

Şal Bağlama

Günümüzde giyim tarzları oldukça farklılık gösterebilir. Pek çok kişi tesettür giyim tercih ederken hem şık hem de rahat olmayı önemser. Tesettür kullanıyor olan kişiler genellikle saçlarını örtmek için şal tercih ederler. Tesettür şal modelleri günümüzde oldukça fazladır ve birçok farklı renk ve modelde bulunabilir. Aynı zamanda da doğru şekilde bilinmesi durumunda kullanımı ve bağlanması da oldukça kolaydır.

Şal, son dönemlerde kadınların en çok tercih ettiği baş örtme şekillerinden bir tanesi haline gelmiştir. Şal çeşitlerinin fazla olması, boyutları, renkleri ve şık görünümü sayesinde talepler de oldukça fazla olmuştur. Ayrıca şalların kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise şal bağlama çeşitlerinin çok fazla olmasıdır. Dilediğiniz şekilde şalınızı bağlayabilir ve şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Şal Bağlamanın Püf Noktaları

15 Ocak 2022

Şal Bağlamanın Püf Noktaları

Günümüzde şıklık herkes için oldukça önemlidir. Özellikle de kadınlar giyimlerinde hem modaya uygun olmasına hem de rahat olmasına oldukça önem verirler. Pek çok kişi şıklıktan yana olmasına rağmen rahatlığını da ön planda tutar. Böyle durumlarda en kolay şekilde nasıl şık olunur ve kendime yakışanı bulmalıyım düşüncesi meydana gelir. Şallar da kadınların başlarını örtmek için kullandıkları çok pratik ve çok önemli eşyalardan bir tanesidir. Dışarıdan bakıldığında şal bağlamak çok uğraştırıcı ve zor gibi gözükse de aslında çok kısa süre içerisinde oldukça fazla çeşitte şalınızı bağlayabilir ve kıyafetiniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Ancak bunun için uygulamanız gereken bazı önemli püf noktaları bulunur.

İlk olarak şallar birden fazla şekilde bağlanabilir. Ancak her bağlama çeşidi her yüz tipine uygun olmayabilir. Böyle bir durumda ilk olarak kendi yüz tipinize uygun olan bağlama şeklini keşfetmeniz gerekir. Örneğin yuvarlak bir yüz tipine sahip olanlar şalın başın üstündeki kısmını sivri ve kalkık olarak şekillendirmeli ve yüzün bir kısmını kaplayacak şekilde önden bağlamalıdırlar. Bu sayede yüzünüze uygun şekilde şalınızı ayarlamış olursunuz. Ancak bunu kendiniz anlamak için ayna karşısında hiçbir mimik yapmadan kendinize bakmalısınız.

Tesettür Abiye Elbiseler Yeni Sezona Damga Vuracak!

14 Ocak 2022

Tesettür Abiye Elbiseler Yeni Sezona Damga Vuracak!

Tesettürü tercih eden kadınlar için elbise modellerinin yeri her zaman çok ayrı. Yaşamlarının birçok farklı alanlarında elbiseleri tercih edebiliyorlar. Yılın sonu gelirken ve yeni yıla geçiş başlamışken yeni yılın moda parçaları da belli olmaya başladı. Açıklamalara bakılırsa tesettür elbiseler yeni sezona damga vurmayı başaracak.

Doğru elbise modellerini seçen kadınlar günün her saatinde şık görünmeyi başarabilir. Bunun için yüzlerce seçenek olduğunu söylemek gerekli. Hiç vakit kaybetmeden yeni sezonda karşınıza çıkabilecek elbise modellerine bakmaya başlayın

Tesettür Abiye Modelleri

13 Ocak 2022

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür modelleri arasında bulunan abiye tarzı dediğimiz türler hemen hemen her yerde karşınıza çıkacaktır. Özellikle abiyenin tüllü olan modelleri veya renklerinin cafcaflı olduğu dediğimiz modeller de bulunuyor. Yani her yerde kullanabileceğiniz olan bu türlerin arasında çeşit çeşit modeller var. Her bir modelin de kendine has bir özelliği bulunuyor. Tesettür dediğimiz kıyafetlerin amacı da zaten budur.

Tesettür modelleri arasında adından sıkça söz ettiren bir tür olmasının yanında çeşit çeşit yapıları barındırması da modelin ne kadar önemli olduğunu bizlere gösteriyor. Özellikle bu modeller içerisinde bulunan yapının hemen hemen her türlü ciddiyeti içerisinde barındırdığı aşikardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.