Blog

Tesettür Abiyede Moda Mı Yoksa Beğendiğimiz Modelleri Mi Tercih Etmeliyiz?

19 Nisan 2018

Tesettür elbiseler de son zamanlarda büyük bir ilerleme meydana gelmiştir. Modeller oldukça çeşitlenmiştir. Tesettür abiye seçimi yaparken çoğu kişi belli başlı noktalarda kararsız kalmaktadır. Bu noktalardan en önemlisi ise abiye seçimini beğeniye mi yoksa modaya göre mi olması gerektiğidir. Her geçtiğimiz sezon yeni trend modeller ve renkler ortaya çıkmaktadır. Ancak bazı trend modeller kişilerin tarzına ve beğenisine uygun olmamaktadır. Bu durumda ise yapılabilecek en doğru adım ise beğeni ve modayı bir pota içinde eritmeyi başarmaktır. Sevdiğiniz, beğendiğiniz renkler ise sezonun trend modellerini buluşturabilirsiniz. Örneğin; somon rengini seviyorsanız moda olan abiyelerin somon renklerini tercih edebilirsiniz.

Tesettür Abiye Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

18 Nisan 2018

Tesettür tasarımları oldukça gelişme gösteren ve kendini yenileyen ürünlerin tasarlanması ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kaliteli ve rengarenk çeşitleri ile tesettür giyimi seçen bayanların seçim yapmakta zorlandığı bir giyim sektörü haline gelmiştir. Tesettür giyim içerisinde en çok dikkat eden modellerden biri tesettür abiye çeşitleridir. Tesettür abiye modelleri ile farklı yapıda ve tarzda tasarım bulmak oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Tesettür abiye modellerinde farklı yapıda tasarlanmış olan modeller kendi içerisinde her mevsime uyum sağlayan renklere bürünmüştür. Her bayanın şıklığı yakalaması için özenle tasarlanan tesettür abiye modelleri yılın en trend ürünleri arasında yer almıştır. Tesettür abiye de kullanılan tüm parçaların kaliteli ve şık tasarlanmış yapıda olması tercih edilmesinin önemli nedenlerinden biri olmaktadır.

Tesettür Abiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

17 Nisan 2018

Tesettür giyimin seçeneklerini artmasıyla trend olan tesettür abiye modelleri yoğun ilgi görmektedir. Farklı renk ve yapıda tasarlanan tesettür abiyeler göz kamaştırıcı güzellikte ilgilisine sunulmaktadır. Tesettür abiye çeşitliliğini artırması ve ilgi görmesi nedeniyle tasarım ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Tesettür giyimi seçen bayanlar için tesettür abiye modelleri oldukça sevilen ve tercih edilen parçalardır. Durum böyleyken tesettür abiye seçimi için önemli detaylara dikkat etmek de gerekmektedir.

Tesettür abiye seçiminde doğru parçalar seçmek ve bu parçaların doğru renklerde olması önemlidir. Tesettür abiye için bayanların mutlaka ten renklerini baz alarak renkleri analiz etmesi gerekmektedir. Bu detaylardan sonra seçilen parçanın vücut ölçülerine uygun seçilmesi gerekmektedir. Seçilen tesettür abiye için ufak detayların bilinmesi şık bir görüntü oluşturacaktır.

Tesettür Abiye Seçimi

16 Nisan 2018

Tesettür giyimin en özel parçalarından birisi olan abiye modelleri geniş model ve renk yelpazesine sahip olduğundan dolayı şıklığından taviz vermeyen tesettürlü bayanların tarzlarını en içten şekilde yansıtabilmelerine olanak sağlıyor. Özellikle vücut tipine ve karakterinize uygun modeller tercih ettiğinizde bulunduğunuz ortamın en şık ve zarif kadını olabilirsiniz. Tesettür abiye modelleri söz konusu olduğunda özellikle sadeliği ile ön plana çıkmak isterseniz abartılı desenli ve işlemli olanlardan kesinlikle uzak durmalısınız.  Şık tasarımlar ve canlı renkler ile üretilen abiye modelleri sizlerin sitilini ortaya koymaktadır.  

Tesettür Panço Nasıl Kullanılır?

13 Nisan 2018

Panço hem sıcak tutması hem de rahatlığı açısından sıkça tercih edilen bir dış giyimdir. Son zamanlarda da tesettürlü hanımların dünyasında tesettür panço yer almaya başlamıştır. Gerek desenli hali gerek düz ve sade hali ile şıklık ön plandadır. Ancak kurtarıcı olan her zaman tek renk olandır.

Bayanların giyim seçenekleri ve dolayısıyla seçimleri oldukça kararsız bir zaman dilimine eşdeğerdir. İç kıyafetin aksesuarlarla uyumu, dış kıyafetin ayakkabı ve çantayla uyumu derken ciddi bir mesai harcanır. Aynı şekilde alışveriş yaparken de durum bu şekildedir. Hep bir kafada kombin yapma sevdası vardır. Dış giyim seçimleri tesettürlü hanımlar için de tek bir seçenek varmış gibi düşünülse de aslında tasarımlar artık son derece gelişme kaydetmiştir. Tesettür panço özellikle genç hanımlar tarafından fazlasıyla tercih edilir haldedir.

Ten Renginize Göre Eşarp Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

12 Nisan 2018

Tesettürlü bayanlar eşarp seçiminde çoğunlukla kıyafetlerinin renk ve desenlerine uygun olmasına dikkat etmektedirler. Ancak burada önemli olan bir diğer hususta eşarbın ten rengi ile uyumlu olmasıdır. Bu hususta zorluk çeken bayanlar için ten rengine uyumlu eşarp seçerken eşarbın kalitesi de göz önüne alınmalıdır.

Hangi Ten Hangi Renk Eşarbı Kullanmalı

Tesettürlü bayanların kombinelerini renklendiren unsurlardan bir tanesi de eşarplardır. Eşarplar özellikle günlük hayatta kolay kullanıma sahip olsa da özel günlerde uğraştırıcı hal almaktadır. Günümüzde renk ve desenleri ile modaya uyumlu olan eşarp modelleri genellikle naylon, pamuk ve ipek kumaşlarda üretilmektedir. Kıyafetlerinizin renk ve desenlerine dikkat ettiğiniz kadar ten renginize uyumlu olması bir takım detayları da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir Eşarbınızın ten rengi ile uyumlu olması eşarp ile bütünlük açısından oldukça önemli bir husustur. Genel olarak esmer tenlilerin açık açık tenlilerin ise koyu renk kullanacağını hemen hemen hepimiz biliyoruz.  Ancak yine de bazen uzak durulması gereken renklerde vardır. Dore ve tunç renkler ten renginizi sönük gösteren renkler olurken ten rengine uyumlu renkler ise bebek mavisi, tozpembe, şeftali tonları, eflatun, yeşil ve yeşilin tonları esmer renkli olanlar için en ideal renkledir. Ayrıca esmer tenliler sıcak renklerden pembe ve tonlarını da gönül rahatlığı ile tercih edebilirler siyah kullanmak isterseniz de pembe renkli bir eşarbın içinde siyah desenleri olan modeli tercih etmeleri doğru bir seçimdir.

Balık Model Elbise Seçiminin Püf Noktaları

11 Nisan 2018

Balık model elbise modeli geçmeyen bel kısmına oturan, dizlere kadar uzunluğu sabit bir şekilde devam eden ve dizlerden sonra volumleşen bir elbise şeklidir. Pek çok özel günlerin ve gecelerinde vazgeçilmez elbiselerinden biridir. Moda kavramı kişiden kişiye değişen bir konudur. Kimimiz tam anlamı ile modayı takip ederken, kimimizde yakışanı giyerim mantığı ile hareket ederiz. Her dönemin farklı tarzları moda piyasasında kendine yer edinmektedir. Örneğin A kesim denilen elbiseler, tulum elbiseler, yırtık kot ceketler ya da pantolonlar dönemlik moda akımı arasında en çok tercih edilenler olabilirler. Balık model elbise de her dönemin nerede ise kullanılan elbise türlerinden biridir.

Balık Model Elbise

10 Nisan 2018

Özel gün ve davetlerin vazgeçilmezi olan abiyeler farklı model ve tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Abiye modellerinde bu yılın en fazla ilgi çeken modelleri arasında kuşku yok ki, balık model elbise geliyor. Estetik görünümü ve zarif duruşu ile balık elbise modelleri her daim ilgi görmeye devam ediyor. Tasarımları belden sıkmalı olup, ayak ve bilek kısımlarına doğru genişlemektedir. Bu duruşu nedeni ile özel günlerde güzel görünmek isteyen bayanların en çok tercih ettiği abiye ve elbise modelleri arasında yer alıyor. Renk seçimi, model ve tarz seçimi ile siz de özel günlerde ve davetlerde şıklığınızı ortaya çıkararak günün en güzel bayanı olabilirsiniz.

2018 Tesettür Kombinelerinde Dikkat Çeken Detaylar

09 Nisan 2018

Tesettür giyimde öncü markaların modelleri her geçen gün birbirinden farklı ve canlı, adeta kendini cansız mankende bile var eden, ben buradayım diyebilen kombinler ile karşımıza çıkıyor. Geçmiş yıllardan bu güne kadar büyük bir hızla gelişmekte ve değişmekte olan tesettür modası her rengi ve modeli içinde bulundurarak pek çok farklı zevkte bulunan insana aynı anda hitap etmeyi başarabiliyor. 2018 Kış ve yaz aylarına bakıldığın da ilkbahar ve sonbahar esintilerinin kendini hissettirdiğini görebilmekteyiz.

50'li Yaşlar Giyim Tarzını Belirlerken Nelere Dikkat Etmelisiniz

06 Nisan 2018

Moda insanın kendine yakışanı giymesi olsa da her yaş tercih edilecek renk ve modeller vardır. Tasarımcılar birbirinden farklı ve özel modelleri tasarlarken yaş, boy, kilo gibi kriterlere uygun tasarımları özel olarak çizmekte ve üreterek bayanların beğenisine sunmaktadır. Eğer 50’li yaşlarda tesettür kıyafeti almak isterseniz, kombin fikirlerine ve önerilerine dikkat ederek şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle bu yaşlarda haki, lacivert ya da siyah renkler daha çok tercih ediliyor. Tercih edeceğiniz renk ve model ne olursa olsun size yakışan modeli giymek daima en güzeli olacaktır. Fakat her yıl değişen moda ve moda fikirlerine kulak vermek ve tarzınızı modaya uygun olarak belirlemek isterseniz, şu önerilere kulak vermelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.