Sepet Ara

menü

Blog

2022 Senesi En Trend Tesettür Kombinleri

01 Temmuz 2022

2022 Senesi En Trend Tesettür Kombinleri

Her bayan için vazgeçilmez nokta olan şey giyimi ve nasıl giyindiğidir. Tabi ki tesettürlü bayanlar içinde moda ve güzel görünmek oldukça önemlidir. Modada her yıl desenler, renkler, çizgiler ve modeller değişiklik göstermektedir. Tabi ki de eğer günümüz şıklığına sahip olmak istiyorsanız o zaman modayı da yakından takip etmelisiniz.

2022 tesettür modasını yakından takip ederek sizde günümüz şıklığına sahip olabilirsiniz. günümüzde artık abartı şıklık yerine daha çok sadece şıklık tercih edilmektedir. Sadece olan parçalar tercih edilerek kombinler yapılmaktadır. Tesettür modasını yakından takip ederek tüm seçimlerinizde modaya uygun parçalar tercih edebilirsiniz. Her tarza uygun olan modeller tesettürlü bayanlara sunulmaktadır.

Tesettür Modasında İkili Takım Kombini

30 Haziran 2022

Tesettür Modasında İkili Takım Kombini

Modada günümüzün geldiği noktada tesettür giyimde de şık ve rahat kombinler yapmak artık çok daha kolay oluyor. Tesettür giyimde hem şık hem de bir o kadar rahat olmak isteyen bayanlar tesettür ikili takımları kombin yapmayı tercih edebilirler. İkili takımlar bayanlara şık olmanın yanı sıra rahatlığı da beraberinde sunmaktadır.

Tesettür giyimde daha çok sade ve rahat tasarımlar tercih edilmektedir. En çok tercih edilen parçalar arasında ise tesettür ikili takımlar bulunmaktadır. Yeni sezonda tesettür ikili takımlarda çok fazla model seçeneği sunulmaktadır. Bu seçeneklerin arasından kendinize uygun modeli tercih ederek sizlerde kendinize rahat bir şıklık oluşturabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Nasıl Kombin Yapılır?

29 Haziran 2022

Tesettür Giyimde Nasıl Kombin Yapılır?

Üzerimizde taşıdığımız kıyafetler bir yandan bizim diğer insanlara karşı kimliğimizi ve kişiliğimize yansıtmaktadır. Bu sebepten dolayı birçok insan kıyafet seçimlerinde fazlasıyla özenli davranmayı tercih ediyor. Elbette giyinmek zor değil fakat önemli olan doğru ve insanın kendisine yakışanı giymesidir.
Modaya uygun olan desenler, modeller ve renkler tercih ederek doğru giyinme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Tabi ki de vücut yapınıza uygun olan seçimler yapmanızda çok önemlidir. Her kadın tabi ki de şık görünmek ister. Hiçbir kadın yapmış olduğu kıyafet seçimleri ile rüküş bir görüntüye sahip olmak istemez. Tesettür giyimde kombin yapmanın zor olduğu düşünülüyor. Fakat aslında birçok kadın tesettür giyimde de kolaylıkla kendisine yakışan kombini yaparak şık imaj yaratabilir.

Büyük Beden Kadınlar Tesettür Giyimine Uygun Nasıl Giyinmeli

27 Haziran 2022

Büyük Beden Kadınlar Tesettür Giyimine Uygun Nasıl Giyinmeli

Fazla kilolarla mücadele eden ve bir türlü kurtulamayan kadınlar maalesef büyük beden kıyafetleri tercih etmek zorunda kalıyorlar. Doğum sırasında alınan fazla kilolar, yanlış beslenme şekli, hareketsiz yaşam, hazır ve fast food beslenme tercihleri ve sağlık sorunları sonrasında kalan fazla kilolar yaş ilerledikçe maalesef kadınların peşini bırakmıyor. Tesettür kıyafet giymeyi tercih eden fazla kilolu kadınlar isteseler de istemeseler de büyük beden kıyafetleri giymek durumunda kalıyorlar. Büyük beden giyimi sırasında yapacağınız küçük dokunuşlar ile çok daha şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çabuk Ve Kolay Kuruyan Tesettür Mayo Çeşitleri

23 Haziran 2022

Çabuk Ve Kolay Kuruyan Tesettür Mayo Çeşitleri

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde tatil sezonuna girmek üzereyiz. Yoğun geçen çalışma ve okul dönemi sonunda insanlar şimdiden yaz tatilinde neler yapacaklarını düşünmeye başladılar bile. İslami kurallara göre giyinmeyi tercih eden kadınlar ise yaz aylarında nasıl bir tesettürlü mayo kullanacaklarını düşünüyorlar. Deniz, havuz ve plajdan uzak kalmak istemezlerken bir yandan da tercih ettikleri bu özel giyim tarzına uygun mayo ya da haşema çeşitleri konusunda kendilerini nasıl modeller bekliyor heyecanla mağazaların yolunu tutuyorlar. Tesettürü her dönem kıyafet seçimlerinde tercih edenler için mayo seçimi son derece önemlidir. Bilindiği üzere bu tarz giyinen kadınlar vücut hatlarının belirgin olmasını engelleyen ürünleri tercih ederler. Deniz ya da havuz sonrasında hemen kuruyan mayolar onların ilk tercihi olmaktadır

En şık Tesettür Elbise Kombini Nasıl Oluşturabiliriz

20 Haziran 2022

En şık Tesettür Elbise Kombini Nasıl Oluşturabiliriz

Kadınların kılık kıyafet konusunda en çok tercih ettikleri ürünler arasında ilk sırayı elbiseler almaktadır. Her yaştan kadının kıyafet dolabında mutlaka birçok elbise seçeneği bulunmaktadır. İslam dinine inanan kadınlar da tesettür kılık kıyafet kullanımlarında elbiselere oldukça çok yer vermektedirler. Oluşturdukları kombinler ile hem dini inançlarına uygun giyinmiş

Klasik Tarz Giyinenler İçin Şık Tesettür Bluzları

18 Haziran 2022

Klasik Tarz Giyinenler İçin Şık Tesettür Bluzları

Kadınlar erkeklere göre kıyafet seçimlerine daha çok dikkat ederler ve daha çok zaman harcarlar. Özellikle de tesettür giyim tercih eden kadınların kombinlerini oluştururken düşünmeleri gereken birçok ürün bulunmaktadır. Başörtüsünden başlayarak giyecekleri üst giyim, alt giyim, ayakkabı, çanta, takı ve diğer aksesuarlar ile bir bütün oluşturacak en doğru kombini bulabilmek için baya bir zaman harcamaları gerekiyor. İş dünyası içinde bulunan ya da normal zamanlarda klasik tarz giyinmeyi tercih eden kadınların öncelikle tercih edecekleri bluz modelleri son derece önemlidir. Oluşturacakları kombinleri seçtikleri bluza göre şekillendireceklerdir.

Etekler ya da pantolonlar ile uyum sağlayarak bir bütün oluşturacak bluzları tercih etmeniz gerekmektedir. Klasik giyinerek de çok modern ve çok şık olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece renk ve doku uyumunu tam olarak yakalayabilmektir. Sonbahar ve kış aylarında bisiklet yaka bluz tercih edilmesi daha hoş bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Güz dönemi olarak adlandırılan bu dönemde genellikle koyu tonların yer aldığı bluzları tercih edebilirsiniz. Bluzlar konusunda renk ve modellerde herhangi bir sınır yoktur. Kendinizi en rahat hangi renk ve model içinde hissediyorsanız

Online Alışveriş de Tesettür Giyimin Yeri

17 Haziran 2022

Online Alışveriş de Tesettür Giyimin Yeri

Dijital çağ adı verilen içinde bulunduğumuz dönem içinde online alışverişin yeri oldukça fazladır. Artık insanlar internet kullanarak dünyanın her bölgesinden alışveriş yapma imkânına sahip olabiliyorlar. Tesettürlü kıyafetleri giymeyi tercih eden kadınlar artık mağazalarda kendilerine uygun kıyafet arayışlarında bulunmaları gerek yok. İnternet üzerinden satış yapan birçok tesettürlü kıyafetler satan firmalar bulunuyor. Eskiden kadınlar kendilerine uygun kıyafet ve kombinleri bulmakta çok zorlanıyorlar. Ancak artık neredeyse tüm kadın giyim ürünleri satışı yapan mağazaların İslami kurallara göre giyinen kadınlar için özel bir bölümleri bulunuyor. Böylelikle kadınlar alışverişlerini yaparken eskisi kadar artık zorlanmıyorlar.

Tesettür Elbiseler Yine Çok Moda

16 Haziran 2022

Tesettür Elbiseler Yine Çok Moda

Modaya duyduğunuz ilginin düzeyi çok yüksek olmayabilir. Yeni senenin moda çizgilerinin neleri içerdiği sizi çok meraklandırmayabilir. Ancak ne kadar ilginiz düşük düzeyde olsa da yeni dönemde çok fazla tercih edilen ürünleri fark edersiniz. İster istemez sizler de o ürünlere doğru yönelmeye ve kombinlerinizde o kıyafetlere yer vermeye başlarsınız.

2022’senesinin ilk yarısının geçilmesiyle birlikte artık 2023’e doğru yol olmaya başladık. Tesettür giyim modası bu dönemi harika bir şekilde geçirdi. Fiyatlarda biraz artışlar meydana gelmiş olsa da ürün çeşitliliği yükselmeye devam ediyor. Yeni dönemde popüler olan birçok ürün var. Elbiseler ise kesinlikle popüler ürünlerden bir tanesi. Her zaman tercih edilebilen elbiseler sizin de yeni gözdeniz olabilir.

Tesettür Elbiselerle İş Dünyası Daha Kolay

15 Haziran 2022

Tesettür Elbiselerle İş Dünyası Daha Kolay

İş dünyasında aktif bir rol oynuyorsanız her gün kıyafet seçimi sizi zorlayabilir. Art arda anı kıyafeti giymeyi uygun görmüyor olabilirsiniz. Belki iş yaşantınız buna imkân tanımıyordur. Sebep ne olursa olsun her gün yeni bir kıyafet seçmek ve güzel gözükmek oldukça zor oluyor. Üstelik iş şartlarına uygun bir kıyafet olması da gerektiğinden gardıropların çok fazla ürüne sahip olması şart.

İş yaşantınızda kıyafet sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız elbise modelleri sizin kurtarıcınız olabilir. Tesettürde karşınıza çıkacak harika elbiseler ile gardırobunuzu çok daha zengin bir hale getirebilirsiniz. Tesettür elbise modelleri arasından seçeneğiniz ürünlerden birkaç tanesini gardırobunuza eklerseniz tek parça ürün kullanmanın keyfini süreceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.