Sepet Ara

MENÜ

Blog

Tesettür Giyimde Sade Şıklığı Yakalamak

11 Mayıs 2021

Tesettür Giyimde Sade Şıklığı Yakalamak

Kıyafet seçimleri her zaman kişileri yansıtma açısından önemli bir konu olarak sayılabilir. Şık ve sade kombinleri meydana getirmek isteyen tesettür tarzındaki kadınların da bu noktada pek fazla düşünmeden hareket etmeleri söz konusudur. Küçük detayları baz alarak hareket etmek son derecede makul giyim seçeneklerinin oluşması açısından yeterli olarak öne çıkan bir konudur.
Sadelikten yana tavır koyan kadınların dikkat çeken renk ve detaylardan uzak durmaları gerektiği ifade edilmelidir. Bu hususta da her bir kıyafetin dikkat çeken ve göz yoran detaylardan uzak tutulmasına dair seçimler yapılmalıdır. Bu sayede de istenilen görünüm elde edilebilecek ve devamlı olarak da bu yol izlenebilecektir.

Sade Kıyafet Kombinleme

Kadınların seçecek oldukları renkler tesettür giyim konusundaki kombinlerini ortaya koymalarında etkili bir etken olarak sayılabilir. Asil renkleri seçmek de bu yöndeki en önemli başlangıç olarak adlandırılmalıdır. Sade kıyafetlerin herhangi bir taş içermemesi ve gösterişten uzak konumda bulunması önemli bir konudur. Kombinlerde fazla gösteriş olmaması için sade ve göze batmayacak olan aksesuarları tercih etmek son derecede önemli bir kriter olarak sayılabilmelidir. Ufak tefek detayları eklemek de bu anlamda yeterli bir tercih olarak görülebilecek yönde de bulunacaktır. Kombinlerin diğer detaylarında da aynı yolu izlemek ve istenilen görünümü sadelikle buluşturmak bu sayede de ortaya çıkan bir konu olacaktır.

Tesettür Kombinlerle Kendi Tarzınızı Yaratın

06 Mayıs 2021

Tesettür Kombinlerle Kendi Tarzınızı Yaratın

Giyim dünyası giderek gelişmekte ve moda tasarımları da herkese hitap etmeye devam etmektedir. Tesettür konusunda da farklı renk ve çizgileri içeren ürünler herkese hitap edecek yönde bulunmaktadır. Modern ve şık olan bu ürünler sayesinde binlerce farklı kıyafet arasından kişilerin aradıklarını elde etmeleri de mümkün olmaktadır. Birden fazla parçanın uyumlu hale getirilmesiyle oluşacak olan kombinler doğrultusunda da istenilen sonuçlara erişilebilecektir. Kusurların kapatılacağı ve şıklığın ön planda tutulacağı kombinlerle kişilerin kendi tarzlarını yaratmaları söz konusudur. Farkında olarak tercih yapılarak; ortama göre giyinmek de tarz açısından önemlidir. Aynı zamanda da bedensel özellikler de bu hususta etkili bir kriter olarak görülebilecek yöndedir.

Tesettür Giyim Tercihleri

Kişilerin zevklerine bağlı olarak kombinlerini tesettür giyim doğrultusunda ele almaları mümkün olmaktadır. Tesettür elbise yönünde tercihlerde bulunan kişilerin özel giyim seçeneklerinden faydalanmaları söz konusudur. Elbiseyle beraber yelek ya da ceketler de etkili bir kombin ortaya konulabilir. Renk uyumunun ortaya çıkacağı bu kombinler etkili bir aksesuarla daha da ideal bir halde olabilecektir.

Tesettür Kombinlerle Şıklığı Yakalayın

05 Mayıs 2021

Tesettür Kombinlerle Şıklığı Yakalayın

Moda dünyası giderek gelişme göstermekte ve herkese hitap edecek tasarımları da ortaya koymaktadır. Bu anlamda da moda tasarımları tesettür tarzını benimseyen kadınlara da hitap edecek yönde bulunmaktadır. Modern ve şık bir çizgiyi yakalamak isteyen herkesin binlerce kıyafete yönelerek; aralarından tercih yapmaları söz konusudur. Ancak bu tercihler seçenekler arasında bilinçli bir şekilde yapılması gerektiği de ifade edilmelidir. Bulunulan ortama uygun şekilde kombinler yapmak ve bedensel özellikleri de göz ardı etmemek son derecede önemlidir. Kişilerin kusurlarını kapatacakları ve şıklıklarını da ön plana çıkaracakları kombinlerle kısa sürede hayata dahil olmaları durumu da ortaya çıkabilecek yönde olacaktır.

Tesettür Giyim Seçenekleri

Tesettür konusunda önceki yıllara bağlı olarak gittikçe büyüyen bir sektör kendini göstermektedir. Herkesin tesettür giyim hususunda faaliyete geçmeleri ve arzu ettikleri neticeleri elde etmeleri durumu da ortaya çıkabilecektir. Tesettür elbise hususunda da arzu ettikleri zarafeti yakalamaları noktasında da beklentilerini karşılamaları söz konusudur. Bu kombinleri şık bir aksesuar ve eşarp ile bütünleştirerek; göz alıcı bir hale gelmeleri muhtemeldir.

Tesettür ve Feracedenden Kombin Nasıl Yapılır ?

04 Mayıs 2021

Tesettür ve Feracedenden Kombin Nasıl Yapılır ?

Her zaman farkınızı ortaya koyabilecek önemli seçeneklerin bulunduğu Moda Merve sayfası içinde kendinizi bulabileceğiniz birçok tarzında sunumu yapılmaktadır. Böylelikle seçimini yapmak istediğimiz tesettür renkleri içerisinde uyumunu sağlayacak ferace şıklığı arasından size uygun olanları alıp takım yapma imkanınız mevcuttur.  Böylelikle kısa süre içerisinde hem kaliteli hem de şık görünümü ile  size uygun bir  takım elde etmek elinizde. Farkınızı en iyi şekilde yansıtmak için yapmanız gereken  online satış sayfasında kendinizi bulabileceğiniz birçok ürün mevcuttur. İlk önce yapılması gereken ise kendinizi bulabileceğiniz takımı yaratmak. Özel olarak tasarlanmış ve sizlere uygun olarak dikilmiş bu özel kıyafetler içerisinde tesettür ve ferace takımlarının uyum sağlayabilmesi oldukça önemli görünüyor.

Özel Tasarımlarıyla Ayakkabı da Uyum Nasıl Olur ?

Her zaman merak ettiğiniz konulardan biri de ayakkabı seçenekleri. Kombin tasarımını yapabilmek ve bu tasarımların kullanımının sağlanabilmesi için öncelikle Moda Merve sayfasındaki seçeneklerin uygun kombinin yaratmak gerekiyor. Kendinize özel kıyafetlerin tasarlanmış olması ile beraber bedeninize uygun birçok seçeneği de mevcut olması sizler için önemli bir artı oluşturmakta. Her seferinde farklı kombin imkanı sağlayan Moda Merve tesettür giyim ürünlerinde istediğiniz bir sürü seçeneği size sunmakta. Kalite farkını ortaya koyan ürünler arasında feraceler için de uygun ayakkabılar oldukça ön plandadır.

Trençkot Yeni Sezon Renkleri

03 Mayıs 2021

Trençkot Yeni Sezon Renkleri

Kadınların en sık tercih ettikleri ürünler arasında bulunan trençkot tesettür tarzını benimseyen kadınların ortak noktalarından bir tanesidir. Her yıl yeniden trend olan ve renk renk olan versiyonlarıyla da dikkat çeken bu seçenekler 2021 yılında da aynı güzelliği içerisinde barındırıyor. Tüm kadınların ilgisini çeken ve oldukça naif bir görüntü yakalamalarında etkin olan özgün tasarımlar olarak adlandırılmaktadır. Tek renk ya da ahenk içerisinde farklı farklı çizgilerde bulunan bu tasarımlar herkese hitap edecek yönde olmaktadır. Uygun fiyatlı ve zevki de destekleyecek olan yeni sezon trençkot tasarımları; herkesin kombinlerine rahatlıkla ayak uydurabilecek düzeyde olması bakımından da yeterli olarak görülebilecek yönde bulunmaktadır.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri

Yeni sezonda da tesettür giyim içerisinde trençkotlar kendini gösteriyor. Geçen sezonlarda da varlık gösterse de bu yıl yeni bir hava yakalamayı başaran bu tasarımlar; herkesin ilgisini çekebilecek yönde de bulunuyor. Genelde kahverengi tonlarına yönelik bir halde bulunan trençkot tasarımları, herkesin en harika sonuçlara ulaşmaları noktasında da devreye girmektedir. Her yaştan kişinin kombinlerinde yer verecekleri trençkotlar bu yıl da tamamlayıcı bir detay olmasıyla kendini gösterebilecektir. En mükemmel renkleri en uygun tasarımlarda görebileceksiniz. Bu fırsatları değerlendirmek isteyenlerin şıklık yarışında bir adım önde olmaları hususunda da gereken kriterlere sahip bir biçimde sonuç almaları mümkün olan bir konudur.

Ürünlerde Farkınızı Yansıtmak Elinizde

01 Mayıs 2021

Ürünlerde Farkınızı Yansıtmak Elinizde

Her zaman birçok şık seçeneği ile birlikte özel tasarımlar arasındaki  tesettür modelleri farkınızı yansıtmayı başarıyor. Beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ürünlerin kumaş kalitesi yanında aynı zamanda özel seçeneklerin bulunması da farklı olan tasarımların özelliğini ön plana çıkarıyor. Bir sürü seçenek arasında Öncelikle hangi ürünün sizi yansıtan tarza ve görünüme sahip olduğu. Bu sebeple de öncelikle kendinizi en yakın gördüğümüz ve tarzınız olarak benimsediğiniz modellerin aksesuarlar birleşimidir. Her tesettür alımı için sizi en iyi şekilde yansıtan tasarımlar arasında kadınlara hitap edebilen özel ferace ve stiletto kombini ile içerisine kuşaklı elbiseler beklentiyi karşılamaya yetiyor. Her zaman beklentiyi karşılayan modelleri bulunduran Moda Merve en çok beğeni alan firma olarak hizmet vermekte.

Yaz Aylarında Giyilecek Tesettür Elbiseler

30 Nisan 2021

Yaz Aylarında Giyilecek Tesettür Elbiseler

Yaz ve ilkbahar aylarında elbiseler tercih edilmektedir. Tesettür elbise de kadınların serin ve hafif olmak adına yöneldikleri kıyafet türleri olarak öne çıkmaktadır. Herhangi bir davet esnasında da tercih edilecek olan bu elbiselerin rahat olması kadar basit bir biçimde kombinlenmesi de tercih nedeni sayılabilir. Ceket ya da yelekle beraber etkili bir görüntü çizme konusunda da devreye girebilecektir.
Bahar aylarında giyilecek olan elbiselerin yaz aylarınkine göre biraz daha kalın olması gerekmektedir. Bu hususa dikkat edilerek farklı renk ve desenlerde kıyafet seçimini yerine getirmek etkili bir çözüm önerisi olabilir. Bu sayede de kadınların zarafetlerini rahatlıkla yansıtabilmeleri de söz konusu olabilecektir.

Tesettür Elbiseler İlkbahar Modelleri

İlkbahar aylarının gelmesiyle beraber tesettür giyim konusunda elbiseler de ayrı bir yer tutuyor. Kadınların bu sezonda daha açık renklere yöneldikleri de ifade edilebiliyor. Genel olarak pudra ve mavi renk tonlarının bu sezonda tercih edildiği de biliniyor. Bahar aylarında genelde küçük çiçekli desenlere sahip tasarımlar da en yaygın şekilde tercih edilen modeller arasında yer alabiliyor. Yaza göre daha ağır kumaşların tercih edilmesiyle birlikte bu sezonun trendini yakalamak söz konusu olabilir. Bu modeller sayesinde istenilen renk ve desen aralığında geniş bir yelpazeden aranılan özellikteki kıyafetlere dair seçimler yapılabilir. Böylelikle kullanıcıların tam olarak aradıkları sonuçlara ulaşmaları gibi bir netice de kendini gösterecektir.

Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

29 Nisan 2021

Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri

İlkbaharın gelmesiyle beraber davet ve düğün organizasyonları da hız kesmeden devam edecek yönde gelişebilecektir. Bu özel gecelere tesettür tarzını tercih eden kadınların da özel bir hazırlık evresine girmeleri durumu görülebilecektir. Kadınların genel olarak abiyelere yönelecekleri ve etkili bir görünümü elde etmeyi de bu sayede başaracakları da bilinen bir husustur. Tesettür abiye modelleri doğrultusunda 2021 trendleri de kendini göstermektedir. En gösterişli olan abiye modelleri içerisinde volanlı etek ve tafta tül kumaş detayları yer almaktadır. Aynı zamanda da eteklerin uç kısımlarında iki kat tülün olması detayı da farklı bir görünümün ortaya çıkmasını sağlayabilecek düzeyde de kendini gösterebilecektir.

Tesettür Abiye Kombinleri Nasıl Yapılır?

Davetlere katılacak ve tesettür elbise modelleri arasında yer alan abiye tasarımlarını tercih edecek olan kişilerin bekledikleri sonuçlara ulaşmaları kesin olarak görülebilir. Her ne kadar kadınların bu konuda kombin yapmaları zorlayıcı gibi görünse de oldukça basittir. Abiyelerin uygun eşarplarla kombinlenmesinin yanı sıra uygun ayakkabılar ile aksesuarların da dahil edilmesi son derecede önemli bir konudur. İstenmesi halindeyse parlak ve taşlı bir kemer de abiye tasarımlarına dahil edilebilir. Böylelikle en doğru çizgide kombin işlemleri gerçekleştirilecek ve bu davetlere hazır hale gelinebilecektir. Zarafeti ve şıklığı yakalamak isteyen her kadının bu yönde hareket etmeleri gecede farklı bir görünüm elde etmelerinde önemli bir konudur.

Bahar Aylarında Tercih Edilebilecek Tesettür Parçalar

26 Nisan 2021

Bahar Aylarında Tercih Edilebilecek Tesettür Parçalar

Kış aylarının sonuna gelinmesi ve bahara girilmesi ile birlikte dolaplarda ki kışlık kıyafetlerin yerini bahar için uygun parçalar almaya başladı. Tesettür giyim de oldukça çeşitli ve her kesimden insanların tercih ettiği bir tarz olduğu için tesettür kıyafetlerde de bahar havası başladı. Bahar aylarında kışa oranla daha ince kıyafetler, gömlekler, tunikler, trenç kotlar tercih edilmeye başlandı.
Yaz kadar sıcak olmasa da havaların ısınmaya başlaması ile kalın kazaklar, montlar fazla gelmeye başlayacaktır. Bu nedenle dolaplarda ki kıyafetler değiştirilerek daha mevsime uygun kıyafetler tercih edilecektir. Bahar aylarında giyilmeye en uykun parçalardan birisi hiç şüphesiz tesettür elbise ve hırkalardır. Ayakkabı ve şallarla doğru şekilde kombinlendiği zaman hem sade, hem rahat hem de şık bir görüntü elde etmeniz mümkündür.

Kışlık Tesettür Giyim Önerileri

22 Nisan 2021

Kışlık Tesettür Giyim Önerileri

Kış aylarının ülkemizde oldukça sert geçiyor olması kadınların kombin yaparken zorlanmasına sebep oluyor. Her zaman şık bir görünüme sahip olmak amacıyla yapılan tercihlere soğuktan korunma amacının da eklenmesi işleri biraz daha zorlaştırmakta.
Kadınların kış aylarında tercih edebilecekleri belli başlı tesettür giyim parçaları bulunuyor. Sizler de bunlar arasından seçimlerini yaparak her zaman arzuladığınız görüntüye kavuşabilirsiniz. Her zaman kalın ve biraz ağır olan bu ürünler sizleri kışın soğuklarından korurken şık bir görüntüye kavuşturacak.

Kış Ayında Elbise tercihi Mümkün

Elbiselerin yalnızca yaz aylarına özel ürünler olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak tesettür giyimde kış ayları için de muhteşem ürünler üretiliyor.
Kaşe elbiseler son dönemin en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi. Son derece kalın bir yapıda olan elbiseler bileklere kadar uzanırken tek parça halinde çok şık bir görüntü ortaya koyuyor.
Boğazlı tesettür elbise bu dönemde tercih edilebilecek en doğru ürün olarak gösterilebilir. Her yönden sizleri saran bu modeller kış aylarında çok rahat etmenizi sağlayacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.