Blog

Balık Model Elbiseler

06 Haziran 2019

Tarzından ve şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar güzel ve alımlı görünmek için her zaman şık tasarımlı kıyafetleri tercih etmektedir. Günümüzün kadın giyim modasını baktığımızda ise çoğunlukla balık model elbise gibi seçeneklerin bayanların beğenisini çektiğini görebiliyoruz.  Belden dar olması ve etek ucunuz geniş olması ile zarif görünüme sahip olan balık elbiseleri özel davet ve gecelerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Elbise seçenekleri arasında en dikkat çekici ve etkileyici modelleri olan balık model elbiseleri vücut hatlarınızı sarıp sarmaladığından dolayı da kusursuz bir görünüm ortaya çıkartıyor.

 

Balık Model Elbiselerini Dikkat Çekici Tasarımları

Yeni sezonu en dikkat çekici modelleri arasında yer alan balık model elbiseler geniş renk yelpazesine sahip olduğundan dolayı her zevkteki kadınlar gardıroplarında kendine yer bulmayı başarmıştır.   Özellikle dantel detaylı ya da tasarımlı balık elbiseler vücut hatlarınızı ortaya çıkaran sıra dışı tasarıları ile de özel gece ve davetlerinizde katıldığını otamam şıklığınızı en güzel şekilde yansıtmanızı sağlayacaktır.

 

Abiye Modelinde Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı

06 Haziran 2019

Abiye modelleri özel gün ve etkinliklerin olmazsa olmazı kıyafetleridir. Dolayısı ile bu kıyafetleri alırken tasarımından tutunda renk seçimine kadar birçok detaya dikkat edilmesi gerekir. Fransızcadan dilimize geçen abiye, gösterişli ve göz alıcı anlamına geldiği için son dönemlerde popüler kıyafetler arasında kendine yer edinmiş şık görünümlü kıyafetleridir. Stiline önem veren ve katıldığı ortamın en şık kadını olma arzusuna giren kadınların ilk tercihi olan abiye modelleri farklı renk ve tasarımlara mağazaların vitrinlerinde boy gösteriyor.

 

 Abiye Modellerinde Öne Çıkan Renkler

Abiye modellerine baktığımızda çoğunlukla koyu renklerin hâkim olduğunu görüyoruz. Ancak koy renkleri hâkim olduğu abiye modellerinde açık renklerinde eşlik ettiği gözlerden kaçmıyor. Ana renklerin yanında aksesuar nakış ya da detay olarak on öne çıkan renkler ise altın ve gümüş rengi olduğu v bu renklerin yanında, beyaz, krem ve lacivert gibi renklerin eşlik ettiği görülmektedir.  Ayrıca abiyeler her bir detayı ile renk uyumu oluşturuyor.  Örneğin bebe mavisi çiçekli abiye kol ve göğüs bölgesindeki nakışlar ile bire bir uyum sağıyor. Bebe mavisini yanında kullanılan altın rengi nakışlar ile dikkat çeken abiyeler, yine altın rengi ve bebe mavisi karışımlı eşarp modelleri bile kusursuz bir abiye kombini haline geliyor.

 

2019 Tesettür Simli Elbise Modelleri

26 Mayıs 2019

2019 yılının en iyi parçalarından biridir.  Simli elbise modelleri tesettür elbiseler içerisinde son zamanlarda bayanların en gözdesi olan elbise çeşitleri arasında yer almaktadır.  Özel davetlerde elbiseleri ile göz doldurmak isteyen bayanların ışıl ışıl görünmek isteyenlerin özel tercihleri arasındadır.  Simli elbiseler genellikle özel davetler,  düğün,  kına,  nişan,  kına geceleri,  sünnet düğünü gibi kişinin istemiş olduğu herhangi bir yere giderken tercih edilebilir.  En son trend parçalar arasında yer alarak bayanların gözdeleri arasındadır. Simli elbiseleri her sezonda da rahatlıkla giyilebilmektedir.   Simli elbise modasını koruyarak,  her geçen gün daha fazla talep edilen elbise çeşitleri arasında yer alacaktır.

 

Büyük Beden Giyimde Şıklık Arayanlara Özel Seçenekler

20 Mart 2019

Büyük beden giyiminde, farklı seçenekler ile şıklık yaratmak mümkündür. Öncelikle, bol kesimli dökümlü kumaşlar tercih edilir. Bazı modellerde de vücuda hafif oturan ve bele doğru genişleyen kesimlere, önem vermek gerekir. Ufak detaylarla, büyük beden kıyafetlerde de şıklığı yakalamak mümkündür.

Büyük Beden Giyimde Farklı Tasarımlar

Büyük beden giyiminde, tunik ve bol kesimlerin ayrı bir yeri vardır. Özellikle, aşağıya doğru genişleyen kesimlerin tercihi, büyük önem taşır. Her yaş ve bedenden bayanın, farklı tasarımlarla şıklığı yakalaması mümkündür. Kendine yakışan boy ölçülerine ve kilosuna uyan stilleri bulması yeterlidir. Büyük beden kesimlerinde, renk ve desen seçimi de önemli hususlar arasındadır. Renk olarak, daha düz ve koyu renkler tercih edilebilir. Çok büyük desenleri seçmek yerine, daha küçük desenler seçilmelidir. Desen seçiminde boyuna ve ince çizgiler seçilmesi de önem taşıyan hususlar arasındadır. Özellikle, tesettür elbiselerde ve feracelerde büyük beden şıklığını görmek mümkündür. Bu tür kıyafetler, çok farklı tasarımlarla, geniş kalıplarda yer alan modellerdir. Üzerlerinde olan minik yaka detayları, etnik desenler, minik işler ile son derece şık tasarımlar, olmaktadır. Özellikle, tunik modellerinde, genç ve spor bir kesim yakalamak mümkündür.

Bu Kombinler İlgilinizi Çok Çekecek

19 Mart 2019

Tesettür kombin modelleri arasında vazgeçilmez bir yeri olan gömlek modelleri yine sezona damgasını vurmaktadır. Yeni sezona damgasını vuran özel modeller ile kaliteli zaman geçirmek için kombin yapabilirsiniz. Trend modeller arasında bulunan triko kazak modelleri beğeni ile tercih edilir. Beğeni ile tercih edilen bu kazaklar ile uyumlu olması açısından triko pantolon modellerini inceleyebilirsiniz. Triko kumaş olmasından dolayı günlük kullanımda önemli bir yere sahiptir. Esnek olarak adım atmanıza yardımcı olan trikolar bu sezona da damgasını vurmaktadır. Sizin için özel tasarlanan bu modeller ile günlük olarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşe giden çalışan bayanlar için sade renk modellerden oluşan triko kazaklar bulunur. Aynı zamanda öğrenim görmekte olan öğrenciler için de farklı seçenekleri mevcut olmaktadır.  

Balıkçı Yaka Triko Modelleri

16 Mart 2019


Tesettür giyimde birbirinden kaliteli parçalar ile kombinler yapılır. Bu kombinler arasında kullanabilmek için triko kumaşından üretilmiş modellerini inceleyebilirsiniz. Triko kumaş esnek bir kumaş türü olduğu için kombinleride size kaliteli bir duruş sağlar. Tesettürlü hanımların günlük kombinleri yaparken kaliteli görünmelerine yardımcı olur. Balıkçı yaka triko elbise modelleri yaka bölümü kapalı olduğu için eşarp ve şal ile birlikte çok rahat bir şekilde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra farklı beden aralığında bulunan modelleri de mevcut olmaktadır. Simli ipler ile birlikte üretimi yapılmış olan bu trikolar kışın sevilen bir parçası olmaktadır. Siz de bu trikolarda bir tane edinerek kışın en soğuk hava düğünlerinde kaliteli kombin yapabilirsiniz. Rahat hareket etmenizi sağlayan bu özel kumaş sayesinde hareketlerinizi kısıtlamadan yapabilirsiniz.

Renkli Tasarım Trikolar

Renkli tasarım triko modelleri balıkçı yaka olarak üst giyim ürünlerinde tercih edilir. Bu giyim ürünleri arasında oldukça popüler bir yere sahip olan triko kazaklar bu kış mevsimine damgasını vurmaktadır. Sizde bu kaliteli triko modelleri ile birlikte günlük ya da özel davetlerde giymek üzere tercih edebilirsiniz. Detayında şıklık bulunan bu kıyafetler modern aksesuar detaylarından oluştur. Her zaman kaliteli olarak seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Tesettür triko modelleri kimi üreticilerin standart beden olarak üretimini sağladıkları model olmaktadır. Bu anlamda standart bedenin dışına çıkan modeller ile bol kesim seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gündelik işlemlerinizi oldukça rahat bir şekilde tamamlamanızı yardımcı olan bu trikolar sayesinde kaliteli giyinmeyi hissedebilirsiniz. Her bayanın mutlaka dolabında bir tane bu trikolardan bulundurması önerilmektedir. Siz de oldukça popüler olan bu balıkçı yaka triko modelleri ile birlikte kombinler yapabilirsiniz.

Balık Model Abiye De Renk Seçiminin Önemi

16 Mart 2019

 Yaz mevsimi yaklaştıkça en çok araştırılan konulardan birisi de düğün, nişan, kına alışverişleri ve planlamalarıdır. Uzun ve zor süren eğlence planlamaları, davetiyeler, kıyafet seçimleri, orkestra ve daha birçok detay oldukça önemlidir. Özellikle kadınlarımız için davet günleri yaklaştıkça kuaför, kıyafet ve arkadaşlar arası muhabbetler artış ve heyecan gösterecektir. Kalabalık ve büyük organizasyonlar, davetler denilince kadınlarımızın aklına ilk olarak çoğunlukla  ‘ne giyeceğim’ sorusu gelir. Özellikle kadınlarımız için bu sorunun cevabına dair çok fazla seçenek mevcuttur. Kısa, uzun, balık, kabarık elbiseler veya daha sade etek kombinleri gibi çok fazla çeşit seçenek vardır.

 Kadınlarımızın en çok seçtiği elbise modelleri arasında en başta şüphesiz balık model abiyeler gelir. Tasarımcılar ve stilistler tarafından ‘denizkızı’ abiye modelleri olarak da anılan balık elbiseler dönemsiz bir model olarak dikkat çekiyor ve bu yılda modanın nabzını tutuyor.  Kadınlarımız balık model abiye giymeye karar verdikleri zaman bir önemli nokta daha ortaya çıkmaktadır. Balık model abiyenin rengi ne olacaktır?

Abiye Seçiminde Renk Detayına Önem Verin

11 Mart 2019

Abiye elbiseler, bayanların özel günlerinde en büyük kurtarıcılarıdır. Özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda davet ve organizasyonlarda abiye kıyafetler olmazsa olmazdır.

Zevklerine ve göre bedenlerine göre tercihlerini yapabildikleri ürünler sunan abiye elbiseler, kullanılacak uygun bir takı tercihi ile tamamlanabilir.

Abiye Seçiminize Önem Verin

Kendinizi içinde rahat edebileceğiniz bir elbise olması da oldukça önemlidir ancak; giyilecek yer ve mekanın da büyük önemi vardır. Örneğin açık hava davetleriniz için daha sade renkler tercih edebilir, özellikle siyah tarzda boydan elbiseler tercih edebilirsiniz. Konseptte zorluk yaratmayan siyah, istenilen çanta ve ayakkabı ile kolayca bir bütün oluşturabilir. Eğer davet kapalı bir mekanda ise; burada da açık renk abiyeler tercih etmek doğru olur. Düğün ve nişan gibi gece davetlerinde ve aydınlatmalı ortamlarda daha parlak, ışıltılı ve sade modeller tercih edilmeli ve saten, polyester gibi parlak kumaşlara öncelik verilmelidir.

Salon fazlaca ışık yoğunluğuna sahipse; parlak petrol mavisi veya parlak zümrüt yeşili ve simli tarzda elbiseler tercih ederek iddianızı ortaya koyabilirsiniz.

Siyahın, dorenin, platinin modası asla geçmez. Renk tercihinde çok zorlandığınız durumlarda, günlük hayatta en çok rahat ettiğiniz rengi tercih ederek rahatlık sağlayabilirsiniz. Gümüş gri ve siyahın günlük hayatta da sıkça kullanılması elbiselerde de en çok renk seçeneğini bu renkler üzerine yönlendirir.

Abiye Seçiminde Rahatlığa Önem Verin

11 Mart 2019

Özel günlerde güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanlar kıyafet seçiminde internetin gücünden yararlanıyor. Modayı takip etmek artık internet üzerinden çok daha kolay hale geldi. Siz de eğer özel gecelerinizde ve davetlerde güzel görünmek isterseniz, tesettür giyimde yeni ve son moda kıyafetleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Abiye seçiminde hem güzel görünmek hem de rahat olmak istiyorsanız, kurumsal firmanın geniş yelpaze ile satışa sunduğu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Rahatlık Ve Şıklık Bir Arada Olmalı

Sıcak yaz günlerinde güzel görünmek için tercih edeceğiniz tesettür abiye seçiminde rahat edeceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz. Hafif kumaş özelliği ile ön plana çıkan abiye kıyafetleri günümüz moda renk ve detayları ile zenginleştirilerek satışa sunuluyor. Günümüzün en trend ve en şık kıyafetlerini internet üzerinden kolayca araştırabilirsiniz. Rahatlık ve şıklığın bir arada sunulduğu markanın ürünleri ile siz de özel günlerde tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz onlarca farklı model arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

2019 Yılının En İddialı Tesettür Giyim Modelleri

11 Mart 2019

Tesettür giyim sektörde gün geçtikçe sınırlarını geliştiren ve çeşitlilik bakımından zenginlik kazanmaktadır. Gerek ürün çeşitliliği gerekse modaya uygun çizgileriyle ön plana çıkmaktadır. Tesettür modası hem günlük hem de özel günlerde kullanılmak amacıyla tasarlanmış birbirinden şık ve kullanışlı ürünleriyle müşterilere hizmet vermektedir. Çağımızın en büyük kolaylıklarından biri olan internet aracılığıyla birçok firma internet siteleri üzerinden müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Geçmiş zamanlara oranla modacılar tesettür giyim modellerinde daha fazla ürünü müşterilerin seçenekleri içerisine dahil etmişlerdir.  Tesettür Modasına Işık Tutan Tasarımlar 

2019 yılı tesettür mirasındaki çeşitlilik kapalı bayanların kendileri rahat etmelerine yönelik amaçlanmıştır. Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri ürünler arasında elbiseler ve tunikler yer almaktadır. Renkleriyle, birbirinden şık desenleriyle tesettür modasına sahiplik edecek ürünler piyasaya sunulmaktadır. Rahatlık ve şıklık tesettür modasının temel yapısını oluşturmaktadır. Bu doğrultuda müşterilere hitap edebilen ürünler ortaya çıkarmak amaçlanmıştır.  2019 Yılı Kış-Yaz Tesettür Modası İçerikleri 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.