Sepet Ara

MENÜ

Blog

Sonbahar İçin Her Tesettürlü Kadının Bilmesi Gereken Gömlek ve Kot Pantolon Trendi

22 Ekim 2021

Sonbahar İçin Her Tesettürlü Kadının Bilmesi Gereken Gömlek ve Kot Pantolon Trendi

Bazen bir moda öncüsü tesettür olarak, ilk düşündüğünüzde, sizin veya başka herhangi bir tesettür için pek giyilebilir olmayan trendleri çok sık görürsünüz, ama ya size bunun doğru olmadığını söylesek? Çoğu zaman moda trendlerinin sizi kapsayıcı olmadığını düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil. 2021, tesettürlüler istediklerini giyebilir ve bunu yaparken süper iyi görünebilir. Sonuçta moda kapsayıcı olmalı. İşte sonbahar modası trendleri ve bunları gardırobunuza nasıl dâhil edebileceğiniz ve tüm sonbaharda şık görünebileceğiniz üzerine seçtiğimiz listemiz.

Sonbahar İçin Her Tesettürlü Kadının Bilmesi Gereken Kaftan Kazak ve Palto Trendi

21 Ekim 2021

Sonbahar İçin Her Tesettürlü Kadının Bilmesi Gereken Kaftan Kazak ve Palto Trendi

Bazen bir moda öncüsü tesettür olarak, ilk düşündüğünüzde, sizin veya başka herhangi bir tesettür elbise için pek giyilebilir olmayan trendleri çok sık görürsünüz, ama ya size bunun doğru olmadığını söylesek? Çoğu zaman moda trendlerinin sizi kapsayıcı olmadığını düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil. 2021, tesettürlüler istediklerini giyebilir ve bunu yaparken süper iyi görünebilir. Sonuçta moda kapsayıcı olmalı. İşte sonbahar modası trendleri ve bunları gardırobunuza nasıl dâhil edebileceğiniz ve tüm sonbaharda şık görünebileceğiniz üzerine seçtiğimiz listemiz.

Tesettür Giyim ile Başörtüsü Eşleştirme

20 Ekim 2021

Tesettür Giyim ile Başörtüsü Eşleştirme

Renkli klişe. En büyük moda trendlerinden biri, kıyafetinizde büyük renk blokları kullanmaktır. Tesettür, herhangi bir şık kıyafet için mükemmel bir renk bloğu olabilir. Parlak başörtüsünü gömlek, etek veya elbisenizde basit desenlerle eşleştirin. Alternatif olarak, desenli bir başörtüsü giyin ve onu kalın bir renk bloğunda bir elbise, gömlek veya etekle eşleştirin.

Tesettürlü Tulum Giyme Yöntemleri

19 Ekim 2021

Tesettürlü Tulum Giyme Yöntemleri

Tulumlu tesettür. Tulumları kim sevmez? Havalı, şık ve rahattırlar ve sadece doğru stille her mevsim ve her durum için giyilebilirler. Tesettürlülerin tulum giymelerinin bir diğer nedeni de sade giyimi tercih edenler için mükemmel olmalarıdır.
Alçakgönüllülük ve çok yönlülük bu nedenle bir tulumun öne çıkan özellikleridir. Üstelik modası hiç geçmeyen bir trend. Her zaman zevkinize ve kişiliğinize uygun bir tulum bulabileceğiniz çok sayıda harika tasarım, stil ve renkte mevcuttur.

Türk Abaya Modası

18 Ekim 2021

Türk Abaya Modası

Türk abayalarını giymenin yolları: Türk süslemeli başörtüsü ve abayalar, dünyanın dört bir yanındaki Müslüman kadınlar için şık bir stil ifadesidir. Türk moda markaları, Müslüman kadın müşterilere hitap etmek için moda stratejilerini yeniledi.
Türk tasarımcılar, Avrupa, Asya ve Orta Doğu'daki Müslüman müşterilere yönelik bir türban ve abaya koleksiyonu üretiyor. Tesettür giyim, alçakgönüllülük için tasarlanmış olsa da, tüm yeteneklere sahiptir. Mücevher kaplı ve dantel süslemeli abayalar, lüks moda zevki olan Müslüman kadınlar için yapılmıştır. Türk abayalarının modern koleksiyonu, moda dünyasında heyecan verici bir gelişmedir.

5 Güzel Mütevazı Gelinlik

16 Ekim 2021

5 Güzel Mütevazı Gelinlik

Nişanlıysanız, büyük olasılıkla kontrol edilemeyen heyecan duyguları, planlama kaynaklı stres nöbetleri ve artan sinirlilik arasında savaşıyorsunuzdur. Bunların hepsi düğüm atmanın bir parçası ve parselidir. Ve giydiklerinizin inancınızı yansıtmasını isteyecek olsanız da, abartısız olmak, basit olmanız gerektiği anlamına gelmez. Bugünkü rehberle, düğün gününüzde şıklıktan ödün vermeden nasıl güzel bir şekilde tesettür giyim kullanabileceğinizi göstereceğiz.

5 Süper Leylak Kıyafet Fikirlerini İnceleyin

15 Ekim 2021

5 Süper Leylak Kıyafet Fikirlerini İnceleyin

Son zamanlarda leylak rengi kadınların en çok tercih ettiği renk gibi görünüyor. Yumuşak mor renk, parlak, neşeli ve benzersiz bir izlenim verir. Birçok insanın bu renge aşık olmasına şaşmamalı. Sonuç olarak, leylak rengini taşıyan çeşitli moda ürünleri ortaya çıkıyor. Tesettür elbise, gömlekler, etekler, pantolonlar, çantalar, ayakkabılar, broşlar, kolyeler, bilezikler, saatler ve diğerleri gibi aksesuarlardan başlayarak. Lila renginin nasıl karıştırılacağı ve eşleştirileceği konusunda kafası karışanlarınız için, aşağıdaki yazımızı incelek size oldukça ilham verecektir.

2021 Trend Şal Modelleri

14 Ekim 2021

2021 Trend Şal Modelleri

Tesettür giyim ürünlerinde en önemli parçalarını eşarp ve şal modelleri oluşturmaktadır. Genellikle bayanlar tarafından bağlaması kolay olduğundan dolayı şal modelleri daha çok tercih edilmektedir. Tek bir şal ile birçok kombin oluşturmak mümkün olmaktadır. Genellikle tesettürlü bayanların kıyafet dolaplarında yoğun olarak şal modelleri bulunmaktadır. Şal modelleri her ortamda kolaylıkla kullanılabilen modeller arasında yer almaktadır. Günlük hayatta, okulda, düğünlerde ve aile ziyaretlerinde şal modelleri kullanıma uygundur. Özellikle de her yıl şal modellerinde yenilikler yapılmaktadır. Genellikle her yıl Trend şal renkleri değişiklik göstermektedir. Ancak önemli olan kendinize uygun yakıştırdığınız rengi seçmek olmalıdır.

Çalışan Kadın İçin 3 Mütevazı Kıyafet Fikirleri

12 Ekim 2021

Çalışan Kadın İçin 3 Mütevazı Kıyafet Fikirleri

Yirmi birinci yüzyılda çalışan bir kadın olarak, iş profesyonelliği ile podyuma çıkmaya hazır bir tesettür arasında dengeyi sunan bir kıyafet bulmak neredeyse imkânsız görünebilir.  Bu nedenle, bugünün gönderisinde, doğru miktarda kurumsal gelişmişlik uygularken tarzınızı trendde tutacak çeşitli mütevazı giyim seçeneklerini keşfediyoruz

En Özel Günleriniz için Tesettür Abiye Modelleri

11 Ekim 2021

En Özel Günleriniz için Tesettür Abiye Modelleri

Mezuniyet törenleri, nişan ve nikah törenleri gibi özel günlerde tesettür giyim sektöründe genellikle bayanlar abiye modellerini tercih etmektedir. Tesettür giyim sektöründe abiye modelleri Bir hayli fazladır. Tüllü, balık model, etek kısmı pileli, pilesiz abiye modelleri, şifon abiye modelleri, saten abiyeler, gipürlü abiyeler olmak üzere birçok abiye modeli bulunmaktadır. Abiye seçimi yapmadan önce hangi mevsimde tercih edileceği oldukça önemlidir. Yaz mevsiminde kullanılacaksa şifon gibi ince kumaşlı kış mevsiminde kullanılacaksa kalın kumaşlı abiye modelleri tercih edilmelidir. Şık bir abiye seçimi ile birlikte abiyenize uygun bir şal ve topuklu ayakkabı ile birlikte muhteşem bir kombin elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.