Sepet Ara

MENÜ

Blog

Tesettür Giyimde Takım Şıklığı

02 Ağustos 2021

Tesettür Giyimde Takım Şıklığı

Tesettür giyim şeklini kullanan kadınların son zamanlarda gözdesi haline gelen tesettür takımlar yaz ayları birlikte daha çok tercih edilmeye başlandı. Tesettür tarzında birçok farklı model ve kıyafetler olsa da herkesin kendi bedenine ve kendine göre tercih ettiği ürünler kişilere göre farklılık göstermektedir. Tesettür elbise, tunik, etek vb. birçok farklı kategoride ürün yer almaktadır. Bunlardan en gözde olanlarından biriside kesinlikle tesettür takımlardır. Her kadına uyabilecek kadar farklı renk ve modeller de üretilen takımlar aynı zamanda her bedenden kadın içinde uygundur. Moda Merve tesettür elbise konusunda da oldukça başarılı.

Tesettür Giyimde Vizon Renk Kombini

31 Temmuz 2021

Tesettür Giyimde Vizon Renk Kombini

Kadınların tesettür giyim hususunda kombinlere dair kolaylık yaşamak istemeleri son derecede normaldir. Kısa bir sürede en ideal kıyafet seçimini yapmak adına faaliyete geçeceklerdir. Tesettür giyim hususunda vizon rengi odaklı olarak bu sonuca ulaşacaklardır. Vizon renginin diğer hangi renklerle daha uyumlu bir hale geleceğini de görebileceklerdir. Vizon rengini her bir tesettür tarzındaki parçalar içerisinde rahatlıkla kullanabileceklerdir. Buna bağlı olarak da fazlasıyla beğeni toplayacak kombinleri de basitçe bir araya getireceklerdir. Vizon renginin kolay olarak kombinlerde yer aldığı ifade edilmektedir. Bunun temel nedeni de diğer renklerle oldukça kolay bir şekilde bir araya getirmesi olduğu da ifade edilen bir konudur.

Vizon Rengiyle Kombin Yapmak

Vizon rengi ilk bakıldığı anda oldukça şık ve soğuk bir görüntüyü ortaya koyuyor. Kombinlerin meydana getirilmesinde ilk olarak renk uyumuna bakan sonrasında da kumaşları inceleyen kadınların keyifli bir kombini meydana getirmesinde vizon rengi önem arz ediyor. Tesettür elbise hususunda da dikkat çeken bu rengin birden fazla parça içeren kombinler içerisinde de varlık göstermesi dikkat çekiyor.

Tesettür modasının en çok tercih edilen parçası

30 Temmuz 2021

Tesettür modasının en çok tercih edilen parçası

Tesettür modası, ekonomi ve sahada oldukça geniş bir alana sahiptir. Ve her geçen gün kendisini daha çok geliştirip büyümektedir. Bu sektör içerisinde en çok ilgi duyulan ve günlük olarak en çok kullanılan tesettür parçası hiç şüphesiz tuniklerdir. Bunun yanı sıra şunu da belirtmek gerekmektedir ki tunik en çok tesettürlü kadınların dolaplarında yer almakla beraber tesettür giyim tarzını benimsemeyen kadınların da dolaplarında sıklıkla yer almaktadır. Bunun nedeni ise oldukça rahat olmasıdır. Tesettür giyim konusunda ilk sıraya oynayan Moda Merve’de de birçok tunik modeli bulunmaktadır. Moda Merve’nin olukça kaliteli tuniklerinden size en çok yakışanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Tesettürlü kadınların dolaplarının yüzde seksenini oluşturan bu parçalarla her ortama uygun kombinler oluşturabilirsiniz.
Tesettür modasında diğer en çok kullanılan parça ise tesettür elbise olmaktadır. Web sitemize girerek online alışveriş yapabilirsiniz

Tesettür Tunik Modasında Canlı Renk Kullanımı

28 Temmuz 2021

Tesettür Tunik Modasında Canlı Renk Kullanımı

Yaz sezonunun gelmesiyle beraber kıyafetlere de cıvıl cıvıl renkler dahil olmaya başladı. Abiyeler ve tesettür elbise modellerinin yanı sıra tuniklerde de bu renklerin etkisi görülüyor. Kadınların zevklerini sadelikle buluşturan bu tasarımlar, renkleriyle fazlasıyla ilgi çeken bir konumda da yer alıyor. Aynı zamanda da görsel olarak da kadınlara hitap etmeye devam eden tuniklerin herkesin kullanabileceği türde olması da revaçta kalmasında etkin bir faktör olarak adlandırılıyor. Bu sezonun trendinde mavi, açık yeşil, sarı, pembe ve beyaz renklerine tuniklerde ağırlık veriliyor. Daha açık ve göze çarpan renklerin buluştuğu tunik modelleri aynı zamanda da kolay yoldan kombinlenebiliyor.

Tesettür Tunik Kombini

Tesettür tunikleri bir araya getirmek adına kolay yoldan sonuç almak söz konusu olabiliyor. Tesettür hususunda bu şekilde hareket etmek isteyen kadınların temel amaçları da rahatlıklarından ödün vermemek olarak söyleniyor. Tesettür giyim konusunda tuniklere yönelen her kadının genel olarak pantolonlarla kombinlere yer verdikleri gözlemlenen bir detay oluyor. Kumaş ve dar paça pantolonlarla eşsiz bir uyum yakalamak için tunik modelleri ön planda sayılıyor. Aynı zamanda da üst parçanın bol, alt parçanın da dar olmasıyla beraber muazzam bir görüntünün yakalanması kombinin daha da etkin kalmasını sağlayan temel kriter oluyor. Bu anlayışa sahip olan kadınların aradıklarını daha da rahat bulabilmeleri gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Tesettürde ceket takım kullanımı

26 Temmuz 2021

Tesettürde ceket takım kullanımı

Ceket takımlar, her dönemde sevilerek kullanılmıştır. Günümüzde de hem iş hayatında hem de özel günlerde ceket takım kombinleri severek kullanılmaya devam etmektedir. Hatta kullanacağınız kıyafetlerin kumaş özelliklerine göre günlük kullanıma uygun ceket takımlar alabilirsiniz. Takım kıyafetler, birbirini destekleyen hatta daha doğru bir tabir ile tamamlayan iki ya da üç parça kıyafetten oluşmaktadır. Takım kıyafetlerin geçmişte ve günümüzde bu kadar sevilmesinin nedeni oldukça pratik olmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü kullanıcıların bir daha kombin yapmasına gerek yoktur. Bu takım içerisinde bulunan kıyafetler birbirlerinin tamamladıklarından dolayı zaten o parçalardan biri ile oluşturulacak en iyi kombinlerden biri hazır olarak bulunmaktadır. Türkiye'nin en büyük tesettür giyim markalarından biri olan Moda Merve’yi ziyaret edebilir, takım kıyafetlerden zevkinize en uygun olanı güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tesettürde Etek Sweat Kombini

24 Temmuz 2021

Tesettürde Etek Sweat Kombini

Daha çok gençlerin tercih ettiği kombinler arasında da etek sweet ikilisi yer alıyor. Tesettür tarazını benimseyenlerin keyifle giyecekleri bu kombine dair fikirler her geçen gün farklılık gösteriyor. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde ilgi çeken bu kombinler; hem şıklık hem de rahatlık sunmasıyla da adından söz ettiriyor. Tesettür giyimin iki önemli parçası buluştuğunda kadınların oldukça ideal bir seçim yapmalarına da yer veriliyor. Sweat kazak modelleriyle eteklerin uyum içerisinde olması durumuna dair kombinler de oldukça yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Bundan dolayı da kadınların istedikleri görüntüyü yakalamaları hususunda da oldukça uygun bir yerde bulunuyor.

Günlük Tesettür Etek Sweat Kombinleri

Sweat kazak tasarımları farklı biçimlerde ortaya çıkmaya başladı. Tesettür giyim içerisinde ince, kalın, salaş ve dar versiyonlarıyla oldukça uyumlu bir yerde olmasıyla dikkat çekiyor. Tesettür elbise modelleriyle de ideal bir uyum yakalayan sweat kazak tasarımları farklı etek tasarımlarıyla harika bir konumda bulunuyor. Bu sayede de hem rahatlık hem de görsellik bakımından tesettür giyim tarzını benimseyen her kadın için oldukça makul şartları sunuyor olmasıyla da adından söz ettiriyor. Bu yöndeki kombin fikirleri de sonbahar ve kış ayları çerçevesinde açığa çıkıyor. Güzel bir uyumu yakalamak isteyenler için bu kombinler ön planda kendini gösteriyor. Günlük giyim seçenekleri arasında da fazlasıyla dikkat çeken bir yerde öne çıkıyor.

Tesettürde yaz şıklığı

15 Temmuz 2021

Tesettürde yaz şıklığı

Yaz mevsimi tüm cıvıltısı ile geldi. Bu sıcak havalarda hem rahat kıyafetler tercih ederek hem de şık bir görüntü oluşturmak Moda Merve ile oldukça kolay. Sayısız çeşit kıyafet türü ile tesettür giyim denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan Moda Merve sitesine girerek hemen güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Tesettür modasında yaz kombinleri denildiği zaman akla ilk gelen şey gömleklerdir. Gömlekler her dönem modanın en gözde parçalarından biri olmaktadır. Sayısız gömlek modeli bulunmakla beraber yaz aylarında daha çok efil efil kumaşlardan yapılmış gömlekler ön plana çıkmaktadır. İncecik kumaşı ile yaz sıcaklarında hem terlememiş olacaksınız hem de hafif yapı ile oldukça rahat bir yaz mevsimi yaşacaksınız. Yazın diğer en sevilen parçası elbiselerdir ve tesettür elbise için web sitemize girin.

Uzun Boylu Kadınlar İçin Tesettür Giyim Önerileri

12 Temmuz 2021

Uzun Boylu Kadınlar İçin Tesettür Giyim Önerileri

Uzun boylu kadınların giyim konusunda sorun yaşamaları sık sık görülen bir konudur. Tesettür giyim tarzını benimseyerek, hayatlarında yer veren kadınlar için de bu durum geçerlidir. Özellikle tesettür elbise ve abiye modellerine yönelmeleri halinde bu sıkıntılı süreç daha da fazla öne çıkıyor. Çok sayıda tasarım yer alsa da genelde minyon tipli kadınlara uygun olarak ortaya çıkıyor. Bu konuda kadınların çizgi detaylarının üzerine fazlasıyla yoğunlaşmaları da önem arz ediyor. Enine değil boyuna çizgileri içerisinde barındıran abiye ve elbiselere dair seçimleri yapmaları halinde de daha etkin bir görselliği yaratmaları durumu da ortaya çıkarıyor.

Uzun Boylu Kadınların Kıyafet Tercihleri

Uzun boylu kadınların olduklarından daha da yüksek ve iri görünmemeleri adına kıyafet seçimlerini yapmaları durumu ortaya çıkmalıdır. Sıkıntılı süreci tesettür giyim tarzlarında görmemeleri için bazı zamanlarda özel dizaynlara yöneldikleri de bilinmektedir. Kadınların elbise tercihi yapmaları esnasında bu kıyafetleri taşıyıp taşıyamayacakları hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda da bedenlerini tam anlamıyla tanımalı ve böylelikle şıklık yarışında bir adım önde olmaya devam edeceklerinin mümkün olacağı da görülebilir. Kıyafet tercihlerinde kendi bedenlerine en uygun şekilde hareket edecek olan kadınların herhangi bir sorun yaşaması muhtemel olmayacaktır. Aynı zamanda da tercih edilen kıyafetleri en ideal şekilde taşımalarına dair bir durum da ortaya çıkacaktır.

Yaz Sezonu Tesettür Modası

10 Temmuz 2021

Yaz Sezonu Tesettür Modası

Yaz sezonunun gelmesiyle beraber tesettür tarzına dair tasarımlara bağlı trendler de teker teker kendini göstermeye başladı. Tesettür giyim önem veren kadınların da güvenilir ve kaliteli ürün sunan markalara dair inceleme süreçleri ortaya çıktı. Yaz sezonu tesettür modasına dair farklı tasarımlar bu sezon da göz dolduruyor. Abiyeler, elbiseler ve tuniklerin oldukça canlı renklerle alıcılarını beklediği biliniyor. Tesettür giyim hususunda eskisine oranla daha farklı modelleri görebilmek söz konusu oluyor. Genelde sade tasarımlara yer verilse de bazen desen detayları da öne çıkmaktadır. Yaz sezonunda her zaman kadınların ilgisini çeken modeller önemsenmektedir. Böylelikle daha rahat hissedecekleri ve taşımaktan zevk alacakları modellere de yer verilmektedir.

İdeal Tesettür Kombini Nasıl Yapılır?

Tesettür kombinini yapmak için öncelikle ideal bir alışveriş sürecine girmek gerekiyor. Kadınların kendi zevklerini başarıyla yansıtabilecekleri bir seçimde bulunmalarının önemi her zaman öne çıkıyor. Aynı zamanda da tesettür kombinlerinin oluşturulmasında rahatlık ve renk uyumu gibi kriterlerin de esas alınması son derecede önemli bir yer tutuyor. Sadece ürünler değil aynı zamanda da ayakkabı ve aksesuarlar da dış görünüşte oldukça belirleyici bir rol üstleniyor. Tüm bunların bilincinde olan kadınların aradıkları tarzı yakalamaları da kısa bir sürede gerçekleşebiliyor. Son derecede kolay bir biçimde kombin yapmak adına bu yolu izlemeleri tavsiye ediliyor. Bu sayede her zaman güzel ve şık görünme şansını ellerinde tutuyorlar.

Yaz Tesettür Modası Önerileri

08 Temmuz 2021

Yaz Tesettür Modası Önerileri

Yaz aylarının gelmesiyle beraber tesettür kombinleri de cıvıl cıvıl bir hal aldı. Tesettür odaklı kombinlerin meydana getirilmesi hususunda en fazla dikkat edilmesi gereken husus renkler olarak belirtilmektedir. Kıyafetlerin renk açısından birbiriyle uyum içerisinde olması gerektiği de belirtilmektedir. Öte yandan yaz kombinlerinde üstlerin bol alt kısımların ise dar olması gerektiği belirtilmektedir. Bu sayede estetik ve göze hoş gelen bir görüntü elde edilecektir. Yaz tesettür modasının ortaya çıkması ve uygulanması adına renk uyumları etkin bir yer tutmaktadır. Bu sayede de kadınların gündelik hayatlarında ve özel gecelerde bambaşka bir görüntü çizmeleri hali de ortaya çıkacaktır. Tesettür giyim konusunda bu yolu izlemeleri de yarar sağlayacaktır.

Tesettür Giyimde Renk Tercihleri

Yaz aylarının canlı hallerini yansıtma hususunda bu sezon pembe rengi tonları dikkat çekmektedir. Tesettür elbise konusunda da pembe kıyafetlere olan ilgi artış göstermektedir. Yeşil rengi de en az pembe kadar ilgi çeken bir konumdadır. Turuncu rengi de kolay bir biçimde kombinlenebilmesinden ötürü kadınların tercih ettiği bir yapıdadır. Limon sarısı, kırmızı, vizon, bej, mavi, açık kahverengi ve krem renkleri de kombinlerin önemli bir görüntü sergilemesi hususunda da devreye girebilmektedir. Yazlık tesettür kombinleri hususunda da tazelik ve göz alıcılığı yaratmak adına bu şekilde bir renk seçimi oldukça önemsenmesi gereken bir konu olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.