Blog

Büyük Beden Giyimde Şıklık Arayanlara Özel Seçenekler

20 Mart 2019

Büyük beden giyiminde, farklı seçenekler ile şıklık yaratmak mümkündür. Öncelikle, bol kesimli dökümlü kumaşlar tercih edilir. Bazı modellerde de vücuda hafif oturan ve bele doğru genişleyen kesimlere, önem vermek gerekir. Ufak detaylarla, büyük beden kıyafetlerde de şıklığı yakalamak mümkündür.

Büyük Beden Giyimde Farklı Tasarımlar

Büyük beden giyiminde, tunik ve bol kesimlerin ayrı bir yeri vardır. Özellikle, aşağıya doğru genişleyen kesimlerin tercihi, büyük önem taşır. Her yaş ve bedenden bayanın, farklı tasarımlarla şıklığı yakalaması mümkündür. Kendine yakışan boy ölçülerine ve kilosuna uyan stilleri bulması yeterlidir. Büyük beden kesimlerinde, renk ve desen seçimi de önemli hususlar arasındadır. Renk olarak, daha düz ve koyu renkler tercih edilebilir. Çok büyük desenleri seçmek yerine, daha küçük desenler seçilmelidir. Desen seçiminde boyuna ve ince çizgiler seçilmesi de önem taşıyan hususlar arasındadır. Özellikle, tesettür elbiselerde ve feracelerde büyük beden şıklığını görmek mümkündür. Bu tür kıyafetler, çok farklı tasarımlarla, geniş kalıplarda yer alan modellerdir. Üzerlerinde olan minik yaka detayları, etnik desenler, minik işler ile son derece şık tasarımlar, olmaktadır. Özellikle, tunik modellerinde, genç ve spor bir kesim yakalamak mümkündür.

Bu Kombinler İlgilinizi Çok Çekecek

19 Mart 2019

Tesettür kombin modelleri arasında vazgeçilmez bir yeri olan gömlek modelleri yine sezona damgasını vurmaktadır. Yeni sezona damgasını vuran özel modeller ile kaliteli zaman geçirmek için kombin yapabilirsiniz. Trend modeller arasında bulunan triko kazak modelleri beğeni ile tercih edilir. Beğeni ile tercih edilen bu kazaklar ile uyumlu olması açısından triko pantolon modellerini inceleyebilirsiniz. Triko kumaş olmasından dolayı günlük kullanımda önemli bir yere sahiptir. Esnek olarak adım atmanıza yardımcı olan trikolar bu sezona da damgasını vurmaktadır. Sizin için özel tasarlanan bu modeller ile günlük olarak kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. İşe giden çalışan bayanlar için sade renk modellerden oluşan triko kazaklar bulunur. Aynı zamanda öğrenim görmekte olan öğrenciler için de farklı seçenekleri mevcut olmaktadır.  

Balıkçı Yaka Triko Modelleri

16 Mart 2019


Tesettür giyimde birbirinden kaliteli parçalar ile kombinler yapılır. Bu kombinler arasında kullanabilmek için triko kumaşından üretilmiş modellerini inceleyebilirsiniz. Triko kumaş esnek bir kumaş türü olduğu için kombinleride size kaliteli bir duruş sağlar. Tesettürlü hanımların günlük kombinleri yaparken kaliteli görünmelerine yardımcı olur. Balıkçı yaka triko elbise modelleri yaka bölümü kapalı olduğu için eşarp ve şal ile birlikte çok rahat bir şekilde tercih edilebilir. Bunun yanı sıra farklı beden aralığında bulunan modelleri de mevcut olmaktadır. Simli ipler ile birlikte üretimi yapılmış olan bu trikolar kışın sevilen bir parçası olmaktadır. Siz de bu trikolarda bir tane edinerek kışın en soğuk hava düğünlerinde kaliteli kombin yapabilirsiniz. Rahat hareket etmenizi sağlayan bu özel kumaş sayesinde hareketlerinizi kısıtlamadan yapabilirsiniz.

Renkli Tasarım Trikolar

Renkli tasarım triko modelleri balıkçı yaka olarak üst giyim ürünlerinde tercih edilir. Bu giyim ürünleri arasında oldukça popüler bir yere sahip olan triko kazaklar bu kış mevsimine damgasını vurmaktadır. Sizde bu kaliteli triko modelleri ile birlikte günlük ya da özel davetlerde giymek üzere tercih edebilirsiniz. Detayında şıklık bulunan bu kıyafetler modern aksesuar detaylarından oluştur. Her zaman kaliteli olarak seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Tesettür triko modelleri kimi üreticilerin standart beden olarak üretimini sağladıkları model olmaktadır. Bu anlamda standart bedenin dışına çıkan modeller ile bol kesim seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gündelik işlemlerinizi oldukça rahat bir şekilde tamamlamanızı yardımcı olan bu trikolar sayesinde kaliteli giyinmeyi hissedebilirsiniz. Her bayanın mutlaka dolabında bir tane bu trikolardan bulundurması önerilmektedir. Siz de oldukça popüler olan bu balıkçı yaka triko modelleri ile birlikte kombinler yapabilirsiniz.

Balık Model Abiye De Renk Seçiminin Önemi

16 Mart 2019

 Yaz mevsimi yaklaştıkça en çok araştırılan konulardan birisi de düğün, nişan, kına alışverişleri ve planlamalarıdır. Uzun ve zor süren eğlence planlamaları, davetiyeler, kıyafet seçimleri, orkestra ve daha birçok detay oldukça önemlidir. Özellikle kadınlarımız için davet günleri yaklaştıkça kuaför, kıyafet ve arkadaşlar arası muhabbetler artış ve heyecan gösterecektir. Kalabalık ve büyük organizasyonlar, davetler denilince kadınlarımızın aklına ilk olarak çoğunlukla  ‘ne giyeceğim’ sorusu gelir. Özellikle kadınlarımız için bu sorunun cevabına dair çok fazla seçenek mevcuttur. Kısa, uzun, balık, kabarık elbiseler veya daha sade etek kombinleri gibi çok fazla çeşit seçenek vardır.

 Kadınlarımızın en çok seçtiği elbise modelleri arasında en başta şüphesiz balık model abiyeler gelir. Tasarımcılar ve stilistler tarafından ‘denizkızı’ abiye modelleri olarak da anılan balık elbiseler dönemsiz bir model olarak dikkat çekiyor ve bu yılda modanın nabzını tutuyor.  Kadınlarımız balık model abiye giymeye karar verdikleri zaman bir önemli nokta daha ortaya çıkmaktadır. Balık model abiyenin rengi ne olacaktır?

Abiye Seçiminde Renk Detayına Önem Verin

11 Mart 2019

Abiye elbiseler, bayanların özel günlerinde en büyük kurtarıcılarıdır. Özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda davet ve organizasyonlarda abiye kıyafetler olmazsa olmazdır.

Zevklerine ve göre bedenlerine göre tercihlerini yapabildikleri ürünler sunan abiye elbiseler, kullanılacak uygun bir takı tercihi ile tamamlanabilir.

Abiye Seçiminize Önem Verin

Kendinizi içinde rahat edebileceğiniz bir elbise olması da oldukça önemlidir ancak; giyilecek yer ve mekanın da büyük önemi vardır. Örneğin açık hava davetleriniz için daha sade renkler tercih edebilir, özellikle siyah tarzda boydan elbiseler tercih edebilirsiniz. Konseptte zorluk yaratmayan siyah, istenilen çanta ve ayakkabı ile kolayca bir bütün oluşturabilir. Eğer davet kapalı bir mekanda ise; burada da açık renk abiyeler tercih etmek doğru olur. Düğün ve nişan gibi gece davetlerinde ve aydınlatmalı ortamlarda daha parlak, ışıltılı ve sade modeller tercih edilmeli ve saten, polyester gibi parlak kumaşlara öncelik verilmelidir.

Salon fazlaca ışık yoğunluğuna sahipse; parlak petrol mavisi veya parlak zümrüt yeşili ve simli tarzda elbiseler tercih ederek iddianızı ortaya koyabilirsiniz.

Siyahın, dorenin, platinin modası asla geçmez. Renk tercihinde çok zorlandığınız durumlarda, günlük hayatta en çok rahat ettiğiniz rengi tercih ederek rahatlık sağlayabilirsiniz. Gümüş gri ve siyahın günlük hayatta da sıkça kullanılması elbiselerde de en çok renk seçeneğini bu renkler üzerine yönlendirir.

Abiye Seçiminde Rahatlığa Önem Verin

11 Mart 2019

Özel günlerde güzelliğini ön plana çıkarmak isteyen bayanlar kıyafet seçiminde internetin gücünden yararlanıyor. Modayı takip etmek artık internet üzerinden çok daha kolay hale geldi. Siz de eğer özel gecelerinizde ve davetlerde güzel görünmek isterseniz, tesettür giyimde yeni ve son moda kıyafetleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Abiye seçiminde hem güzel görünmek hem de rahat olmak istiyorsanız, kurumsal firmanın geniş yelpaze ile satışa sunduğu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Rahatlık Ve Şıklık Bir Arada Olmalı

Sıcak yaz günlerinde güzel görünmek için tercih edeceğiniz tesettür abiye seçiminde rahat edeceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz. Hafif kumaş özelliği ile ön plana çıkan abiye kıyafetleri günümüz moda renk ve detayları ile zenginleştirilerek satışa sunuluyor. Günümüzün en trend ve en şık kıyafetlerini internet üzerinden kolayca araştırabilirsiniz. Rahatlık ve şıklığın bir arada sunulduğu markanın ürünleri ile siz de özel günlerde tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz onlarca farklı model arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

2019 Yılının En İddialı Tesettür Giyim Modelleri

11 Mart 2019

Tesettür giyim sektörde gün geçtikçe sınırlarını geliştiren ve çeşitlilik bakımından zenginlik kazanmaktadır. Gerek ürün çeşitliliği gerekse modaya uygun çizgileriyle ön plana çıkmaktadır. Tesettür modası hem günlük hem de özel günlerde kullanılmak amacıyla tasarlanmış birbirinden şık ve kullanışlı ürünleriyle müşterilere hizmet vermektedir. Çağımızın en büyük kolaylıklarından biri olan internet aracılığıyla birçok firma internet siteleri üzerinden müşterilere hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Geçmiş zamanlara oranla modacılar tesettür giyim modellerinde daha fazla ürünü müşterilerin seçenekleri içerisine dahil etmişlerdir.  Tesettür Modasına Işık Tutan Tasarımlar 

2019 yılı tesettür mirasındaki çeşitlilik kapalı bayanların kendileri rahat etmelerine yönelik amaçlanmıştır. Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri ürünler arasında elbiseler ve tunikler yer almaktadır. Renkleriyle, birbirinden şık desenleriyle tesettür modasına sahiplik edecek ürünler piyasaya sunulmaktadır. Rahatlık ve şıklık tesettür modasının temel yapısını oluşturmaktadır. Bu doğrultuda müşterilere hitap edebilen ürünler ortaya çıkarmak amaçlanmıştır.  2019 Yılı Kış-Yaz Tesettür Modası İçerikleri 

En İyi Etek Kombinleri

06 Şubat 2019

Günlük hayatta tercih edilebilecek en iyi etek kombinleri ile birlikte hareketlerinizde kısıtlama hissetmeden kombinler gerçekleştirebilirsiniz. Tesettürde kaliteli parçalar ile birlikte dolabınızda bulunan diğer üst giyim ürünleri ile kombinler gerçekleştirebilirsiniz. Bu etekler gündelik hayatta giyilebilen oldukça şık bir görünüm veren bir alt giyim ürünü olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra özel zamanlarınızda da giyim sağlayabilmek için dar kesim ya da bol kesim olarak birçok farklı model dikiminin mevcut olduğu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Esnek kumaş yapısına sahip olarak üretilen bu etekler günlük kullanımda oldukça pratik bir kıyafet olarak tanımlanabilir. Bol kesim etekler genellikle hareket imkanı kısıtlamadan tüm işlemlerinizi özgür olarak yapmanıza imkan sağladığı için tercihlerinizi bu eteklerden yana değerlendirebilirsiniz. Ancak bu etek modelleri her kişide aynı görüntüyü vermeyebilir. Beden ölçülerinize göre hitap eden etekler ile birlikte kaliteli bir kombin gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli İzlenim Veren Etek Kombinleri 

Kaliteli bir izlenim veren etek kombinleri ile birlikte bir zaman ve mekan kısıtlaması olmadan göz alıcı kombinler gerçekleştirebilirsiniz. Bu etekler ile birlikte kaliteli kombinleri gerçekleştirebilmek için farklı renklerin ve kumaş türlerinin olduğu desenleri inceleyebilirsiniz. Özellikle bu yıla damgasını vuran ekose kumaşından üretilmiş Mevlana model kesim ve kemer bölümünde kalın bir dikişi olan modeller oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle zayıf ve küçük beden giyen kişilerin tercih edebilmesi için ekose motifinin hakim olduğu pilili etekler de yine tercihler arasında bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra ceplerinin yüksek ve büyük olduğu modeller gençler tarafından da takip edilmektedir.

En Güzel Abiye Modelleri

05 Şubat 2019

Abiye bir bayanın düğün, nişan, kutlama, mezuniyet gibi zamanlarda giydiği en gösterişli kıyafetleridir. Bayanlar bu günlerde birbirinden güzel abiyeleri giyerek kendilerini gösterirler. Aslında her bayan diğer kadınlardan en güzeli kendisinin olmasını ister. Bu yüzden abiye seçerken de tarzına uygun son moda renkleri ve modelleri seçmeye özen gösterirler.

Gösterişli Tasarımlarıyla Abiye Modelleri

Tesettürlü bayanlar uzun kollu, uzun etekli, sıfır yaka ya da balıkçı yaka abiye modellerini kullanırlar. Son zamanların en favori abiyelerin başında payetli ya da kadife modeller gelmiştir. Kadife olarak bu senenin modası piliseli olan abiyelerdir ve balık etek ve normal bol kesimli etekler de en çok tercih edilenler arasındadır. Kadife abiyelerde sade, payet süslemeli, pelerinli, kadife kemerli ya da kuşaklı, bolero görünümlü, bebe yakalı, önü düğmeli, taş baskılı, incili, fırfırlı, şifon kuyruklu gibi modelleri vardır.

Payet abiyeler sizi gecenin parlayan güneşi yapacak ışıl ışıl modeller olup boydan ful payet modellerinin yanında sadece üst kısmı payet işlemeli, sadece ön kısmı payet işlemeli, payet çiçek işlemeli gibi modelleri bulunur. Simli abiyelerde en az payetli elbiseler kadar gösterişli ve göz alıcıdır. Simli elbiseler sade olabileceği gibi pelerinli, payet işlemeli, dantel detaylı, kolye detaylı, incili ve taşlı gibi şık süslemelerine yer verilmiştir. Şifon modeller olarak da pelerinli, kuyruklu dantel işlemeli dantel detaylı gibi şık tasarımları vardır. Dantelli abiyeler de diğer abiyeler kadar asil, göz alıcı ve dikkat çekicidir. Dantelli abiyeler de tıpkı diğer abiyeler benzer pelerinli kuyruklu modellerin yanında muazzam şık tasarımıyla 3d içi dantelli dışı ise cekete benzeyen uzun düz şifonlu modeldir. Sadelikten yana olanlarda unutulmayıp Fransız dantelli, kemerli, inci süslemeli, eteği gipürlü gibi ayrıntılara yer verilmiştir. Daha sayılamayacak kadar tesettürlü bayanlara özel birçok abiye modelleri ile muazzam tasarım ile süslemeleri bulunmaktadır. Tüm bu modellerde farklı renk seçeneklerine verilmiş olup temanıza uygun beğendiğiniz rengi ve modelini size seçme imkânı tanır.

Desenli Eşarp Modelleri

03 Şubat 2019

Desenli eşarp modelleri tesettürde kaliteli görünmeyi seven bayanların sürekli olarak tercih edebileceği kaliteli bir aksesuar modeli olmaktadır. Tesettürlü bayanların günlük kombinlerinde pratik bir kullanım imkanı sağladı için renkli ya da sade renge sahip olan eşarp modellerini kullandığını gözlemleyebilirsiniz. Çevrenizde bulunan tesettürlü bayanların giyim tarzını incelediğinizde pratik ve oldukça kaliteli olmasından dolayı sürekli bu ürünleri tercih etmiş olduğunu inceleyebilirsiniz. Kaliteli giyinmeyi seven bayanların özel hayatlarında özel davet ve düğünlerde tercih edebilmeleri için de klasik bir görünüm izlenimi veren eşarp modelleri de bulunmaktadır.

Oldukça Kaliteli Eşarp Modelleri 

Eşarp modelleri kullanıldığında biraz daha klasik bir görünüm veren bir aksesuar modeli olabilmektedir. Şal başörtüsü ile kıyaslama yapıldığında klasik bir model olduğu için günlük hayatta klasik giyinmeyi seven bayanların tercih etmiş olduğunu inceleyebilirsiniz. Spor bir kazak ya da spor bir gömlek üst giyim ürünü ile birlikte kombin yapılabilen birçok eşarp modeli bulunmaktadır. Bu eşarp modelleri daha kolay bir şekilde kombin yapılabilmektedir. Bu yönüyle oldukça avantajlı bir aksesuar örtüsü olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bu eşarplar içerisinde yer alan renk alternatifleri özellikle desenli modellerde oldukça fazla olduğu için kombin yaparken büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Eşarp modeli içerisinde küçük de olsa desen motifi bulunan renk ile birlikte uyumlu olması için diğer ürünlerde tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.