Sepet Ara

menü

Blog

Kır Düğünü için Giyim Önerileri

01 Ekim 2022

Kır Düğünü için Giyim Önerileri

Kır düğünleri, özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez aktiviteleri arasında bulunuyor. Bu doğrultuda tesettür elbise kombinleri de merak edilebiliyor.
Kır düğünleri, insanların açık havada gerçekleştirmiş olduğu düğünler olarak açıklanabilir. Bu düğünler, açık hava ortamında yapıldığı için kıyafet seçimine de dikkat edilmesi gerekir. Özellikle yaz mevsiminde yapıldığı için yaz modasına uygun bir giyim tarzı benimsenmeli. Kır düğünleri için kadınların seçenek haline getirebileceği pek çok model yer alıyor.

Doğum Gününde Giysi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

30 Eylül 2022

Doğum Gününde Giysi Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Doğum gününe gitmek isteyenler fakat nasıl giyineceğine karar veremeyen kadınlar için bu konuda bazı tavsiyelerde bulunuyor olacağız.
Tesettür giyen pek çok kadın bulunuyor. Tesettürlü kadınlar, bir yere giderken o yerin atmosferine uygun bir şekilde yer almaya çalışabilir. Eğer gidilecek yer doğum günü ise doğum gününe uygun bir giyim tarzı benimsenmeli. Aslına bakarsak bununla ilgili yapılabilecek birkaç şey bulunuyor. Bunlardan birisi bazı öneriler almak. Bu konu ile beraber doğum günleri için sizlere birkaç kombin sunmak istiyoruz.

Aylara Göre Tesettür Giyim Nasıl Olmalı?

29 Eylül 2022

Aylara Göre Tesettür Giyim Nasıl Olmalı?

Bazı kişiler tesettür giyim yaparken hangi ayda nasıl bir giyim tarzının benimsenmesi gerektiğini merak edebilir. Gelin bu konuda bahsedelim.
Zaman ilerledikçe teknoloji de gelişiyor, moda da değişiyor. Her geçen yıl daha farklı kombinler ve daha farklı modalar insanlarla buluşuyor. İnsanların karşısına çıkan modalar arasında tesettürlü kadınların tercihi olan elbiseler yer almakta. Bu tarz kombinler, her ay farklı şekillerde ortaya koyulabilir.

2022 Sonbahar Sezonu Ayakkabı Kombinleri

28 Eylül 2022

2022 Sonbahar Sezonu Ayakkabı Kombinleri

2022 sonbahar mevsimi ile beraber ayakkabı seçimi de büyük bir öneme sahip olmaya başladı. Bu doğrultuda pek çok kadın, araştırma yapıyor.

2022 yılı ile beraber tesettür giyim alanında yeni modalar bizlerle buluştu. Ortaya çıkan modeller ile beraber kadınlar, istediği tarzda giyinebildi ve farklı görünümler sergileyebildi. Yalnızca gömlek, pantolon ve abiye gibi ürünlerde değil aynı zamanda ayakkabı modellerinde de bazı farklılıklar yaşandı. Kadınların tercih edebileceği çeşitli ayakkabı modelleri yer alıyor.

2022 Sezonu Spor Giyim Tercihleri

27 Eylül 2022

2022 Sezonu Spor Giyim Tercihleri

2022 sezonu için spor tarzı pek çok giyim bulunuyor. Tesettür giyen kadınlar için bu konuda spor giyim kombinliyor olacağız.
Tesettürlü giyim tercih eden kadınlar için bu tarzda giyinmek adeta bir yaşam felsefesi haline gelmiş durumda. Kadınlar, bu tarzda giyinerek ve kendine has bir stil oluşturarak kendilerini daha özel gösterebiliyor. Spor giyinmek de kadınların seçenek haline getirdiği bir tarz. Spor, yaz kış tercih edilebilen bir yapıda olduğu için de popüler bir giyim tarzı olmakta. 2022 sezonunda da spor tarzına uyum sağlamak isteyen kişiler için pek çok kombin ön plana çıkıyor. Birbirleriyle uyumlu olan giysi ve renkleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kot Elbiseler Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi

26 Eylül 2022

Kot Elbiseler Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi

Günlük kombinlerin vazgeçilmezi olan kotlar tesettür giyimde de çok önemli bir yer tutuyor. Kotun sunduğu salaş ve güzel görüntü rahatlıkla birleştiğinde insanlar için vazgeçilmez ürünler ortaya çıkmakta. Haliyle gün içerisinde kot ürünleri tercih eden yüzlerce insan görebiliyoruz.

Kottan bahsederken akla ilk olarak pantolonlar geliyor olabilir. Ancak tesettürde durum biraz daha farklı. Tesettürde pantolon kullanımı nispeten daha az olduğundan etekler ve elbiseler ön plana çıkıyor.

Kot elbiseler tesettürün tam anlamıyla vazgeçilmezi durumunda. Her yönden kadınlara avantajlar sunan kot elbiseler her geçen dönemde daha çekici bir hale geliyor ve insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Kış Aylarına Özel Kadife Elbise Modelleri

24 Eylül 2022

Kış Aylarına Özel Kadife Elbise Modelleri


Kış ayları ülkemizde son derece soğuk ve yağışlı geçiyor. Kışın girişiyle birlikte tüm kıyafetlerimizi düzenlememiz şart. Yazlık kıyafetlerin rafa kalktığı ve kışlık kıyafetlerin yerlerine geldiği bu dönemde eksiklerin tamamlanması ve kışa hazır bir şekilde girilmesi gerekli.

Kış aylarında günlük kıyafet kombinlerimizde kat kat giyinme şansımız oluyor. Ancak özel günlerde bu fırsatı bulmamız zor. Bu yüzden de soğuk günlerde tek başına bizi soğuktan koruyacak şık ürünlere yönelim gösterebiliriz. Kadife elbiseler tam olarak bu aşamada devreye giriyor.

Tesettür giyimin olmazsa olmazları arasına girmeyi başaran kadife elbise modelleri sahip olduğu kumaş yapısı ile birlikte soğuk günlerde sizi en iyi şekilde koruyacaktır. Ayrıca şıklığınızdan da ödün vermenize gerek olmayacak

İş Kadınları İçin Harika Tesettür Elbise Modelleri

23 Eylül 2022

İş Kadınları İçin Harika Tesettür Elbise Modelleri

İş hayatı oldukça zor. Kadınlar için ise zorluklar adeta katlanarak büyüyor. Kadınların iş hayatlarında hem çok güzel bir şekilde giyinmeleri hem de giyimlerinin iş ortamına uygun olması gerekli. Bunun sağlanması için de doğru ürünlere yönelim gösterilmesi gerekli oluyor.

Tesettürde elbise modelleri en doğru seçimlerden bir tanesi olabilir. Tek parça halinde olan tesettür elbise modelleri son derece şık bir görüntü ortaya çıkarmakta. Bütün buna ek olarak her iş ortamına uygun olduklarını söylemek mümkün.

Elbiseleri tercih ederken kapalı ya da açık alanda kullanılacağına dikkat edilmesi gerekli. Aksi halde mevsimin azizliğine uğrayabilirsiniz.

İş Hayatında Elbise Tercihi İle Rahat Edin

22 Eylül 2022

İş Hayatında Elbise Tercihi İle Rahat Edin

İş hayatı kadınlar için oldukça zor. Her geçen gün sektörlerdeki kadın nüfusu artıyor olsa da hala erkeklerin egemen olduğu bir alan olduğunu söylemek zor değil. Bu yüzden kadınların her hareketine dikkat etmesi ve her zaman işini çok iyi bir şekilde yapması gerekli. Birçok meslekte işini iyi yaparken harika bir görünüme sahip olmak da gerekiyor. Bunun için de doğru ürünlere yönelmek şart.

Kadınlar tesettür giyimi tercih ediyorlarsa iş alanındaki seçenekleri ciddi anlamda daralıyor. Seçeneklerin azaldığı böyle bir ortamda elbiselerin muhteşem etkilerinden bahsetmemek hata olur. Elbiseler iş ortamı için muhteşem seçeneklerden bir tanesi. Tesettüre son derece uyumlu olan elbiseler ile çok şık görünmek mümkün. Üstelik hareketleriniz kısıtlanmadan işinizi de kolayca yapabileceksiniz.

Günlük Tesettür Elbiseler Göz Kamaştırıyor!

21 Eylül 2022

Günlük Tesettür Elbiseler Göz Kamaştırıyor!

Gün içerisinde evde zaman geçirmek her zaman ilk tercihimiz değil. Belirli günlerde dışarıya çıkmak, temiz hava almak ve sevdiklerimiz ile buluşmak bize çok daha iyi geliyor. Tesettür giyimi tercih eden kadınlar için dışarıya çıktıkları anlarda muhteşem gözükmek çok önemli. Bunun için de doğru ürünlere yönelim gösterilmesi gerekli oluyor.

Kot ürünler ya da tunikler günlük kullanım için son derece uygun. Ancak bunların çok şık bir görüntü ortaya koyduğunu söylemek mümkün değil. Günlük buluşmaları biraz daha önemli olan kadınlar için bu ürünler basit kalabilir. Tam bu aşamada elbiseler devreye giriyor. Günlük kullanma son derece uygun olan elbise modelleri ile muhteşem bir görünüme kavuşmak hiç zor değil.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.