Hangi Renkler Yaz Sezonu İçin Uygun ?

Hangi Renkler Yaz Sezonu İçin Uygun ?

06 Kasım 2017

 

            Tesettür giyim modası genişledikçe yeniliklerin de ardı arkası kesilmiyor. Elbette ki bu durum bayanların yüzünü fazlası ile güldürüyor. Hem kaliteli, hem de ucuz tesettür giyim modellerine ulaşmak günümüzde daha kolay. Üstelik tesettür giyim ülkemizde geniş kitlelere de ulaşmayı başardı.

 

 Yaz Sezonunda Doğru Giyinmek

 

            Doğru seçimler yaparak, başarılı kombin oluşturmak her bayanın isteğidir. Dolayısı ile seçenekler bu kadar fazla iken karar vermek zaman alabilir. Her bayanın gardırobunda mutlaka tunik modelleri olmalıdır. Tunik tesettür giyim modasında en çok tercih edilen parçadır ve üstelik çok kullanışlıdır. Tuniklerin renkleri, yaka detayları, ayrıntıları da çeşitlidir. Bu yüzden tek bir tunik ile farklı kombin modelleri yaratılabilir.

 

            Tesettür modasında etekler, pantolonlar ve bluzlar da en önemli parçalardan bazılarıdır. Yaz aylarında özellikle elbiselerin kombin etmek çok pratiktir. Desenli ve çiçekli parçalar düz tamamlayıcı ürünlerle kullanılmalı. Çok fazla farklı renk kullanmak ise karışık bir görüntüye neden olacaktır. Kombin içerisinde sadece bir parça ön plana çıkmalı.

 

 Bu Yaz Öne Çıkan Renk Seçenekleri

 

            Yaz gelince her taraf cıvıl cıvıl oluyor. Bu renkli detaylar elbette ki bayanların giyim tercihlerine de etki yapmaktadır. Canlı renkler, çiçekli desenler ve çizgiler kombin içerisinde öne çıkmaya başladı bile. Bu yaz biraz daha mat ve sade renkler görmek mümkün olacaktır. Çünkü bebek mavisi rengi bu yıl genel olarak tesettür giyim ürünlerini etkisi altına aldı. Bir diğer seçenek ise gülkurusu rengidir. Özellikle romantik bir tarz yaratmak isteyen bayanlar bu rengi rahatlıkla tercih edebilirler. Pembe, yeşil, kırmızı ve hardal renkleri de yaz sezonu için oldukça uygun.

 

            Sunulan tesettür moda içerisinde desenler ve çizgili ürünler çok seviliyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında elbiselerde, tunik ve bluz seçeneklerinde bu detayları görmek mümkün. Çizgili parçalar tercih edildiğinde eşarp ve çanta seçeneği daha düz renkte olmalı ki, kombin modelinde denge sağlansın. Birden fazla parçanın desenli veya çizgili olması karışık bir görüntüye neden olacaktır. Her yaştaki bayanın kendi giyim zevki ve belli bir çizgisi vardır. Renkler, tarz olarak her bayan artık daha özgürce tercih yapabiliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.