menü

Şal lar her geçen gün daha fazla çeşitlilik göstermektedir. Önceleri sınırlı sayıda kalan şal modelleri ve renkleri şimdiler de kumaşları, modelleri ve renkleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her tesettürlü bayanın dolabında bulunan şallar kıyafet seçimine göre tercih edilmektedir. Örneğin yaz aylarında ince giyilen tunik ve ya gömleklerin üzerine yine ince kumaşlardan yapılmış, baş bölgesinin hava almasını sağlayan, sıcaklatmayan şallar tercih edilir. Kalın bir şal tercihi yapmak tesettürlü bayanlar için oldukça kötü bir tercih olacaktır.

Şifon şal modelleri en ince ve rahat şal çeşitlerinden biridir. Bu şallar sayesin de hem sıcaklamaz hem de şık bir görünüm elde edersiniz. Şifon şal yapımı da oldukça kolaydır. Baş bölgesinin üst kısmından geçirilerek kullanılan şal yüzün ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Şifon şalların her renkte tüketiciye sunulduğu görülmektedir. Son zamanlarda simli şifon şallar birçok tesettürlü bayanın çekmecesinde yerini almaya başlamış bulunmaktadır. Bu şallarda düz rengin üzerine yine çeşitli simler baskılanmıştır. Bu şalların kullanımı genellikle düğün, nişan gibi özel günlerde görsek de şimdilerde normal hayatın içerisin de yerini almaya başlamaktadır.

Çift taraflı şallar da diğer bir tercih edilen şal çeşididir. Bu şallar sayesin de iki kombin bir den gerçekleştirilebilmektedir. Şalın her iki tarafının farklı renkler de olması bayanların şal kullanımın da ve seçimin de oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu şalların bu özelliğine ek olarak bir de kenarlarına dantel konduğu görülmektedir. Dantel modası ile şal daha farklı bir görünüme kavuşturulmuştur. Dantelin ağırlığı şala yansıtılmış bu sayede kişiye daha olgun bir hava katılmıştır. Dantelli şalların tercih sebeplerinden birisi de dantellerin süs olarak alın ve ya baş bölgesine getirilerek kullanılabilmesi ve dikkat çekmesidir. Tafta şal modelleri kullanışlılık bakımından şal çeşitleri içerisin de ilk sırayı almayı hak eder. Bunun nedeni taftası sayesin de sertleşen şalın kaymadan baş bölgesin de durabilmesidir. Tüm modeller size özel kapsam içerisinde garantili olarak sunulur. Bundan dolayı seçtiğiniz model ile şıklığını yakalayabilir ve istediğiniz kombini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Sıralama

1

%38
indirim
159,90 TL
99,90 TL

1

%38
indirim
159,90 TL
99,90 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.