Hangi Tesettür Abiye Modelleri Yaz Mevsiminin Gözdesi?

Hangi Tesettür Abiye Modelleri Yaz Mevsiminin Gözdesi?

06 Kasım 2017

 

            Artık yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte kadınların özel günler için tesettür abiye modelleri arasında arayışları başlamıştır. Çünkü özel davet, düğün, nişan gibi organizasyonların en fazla yapıldığı sezon açılışı yapılmıştır. Haliyle en şık olmak için de müthiş bir yarış başlamıştır. Kim ne derse desin kadınların rahatlıkla birlikte şıklıklarından ödün vermeyecekleri bir gerçektir. Bu sebeple her sezon yeni kreasyonlar yapıldığında ve trend kombinler oluşturulduğunda tesettür abiye modelleri görücüsüyle tanıştırılır. Bu modeller arasında da mutlaka her modelin bir alıcısı vardır. Ancak şu ara merak edilen bir konu ise bu yaz hangi abiye tesettür modelleri modacılar tarafından dizayn edilerek vitrinlerdeki yerini aldığıdır.

 

 İki parçadan oluşan tesettür abiye modelleri

 

            Bluz ve uzun etek olarak dizayn edilen tesettür abiye modelleri için bluz kısmında tamamen güpür detayına yer verilerek tasarımlar hazırlanmış. Etekler ise sade saten ya da şifon kumaşla hazırlanarak estetik bir görüntüye yer verilmiş. Ayrıca bu kombinasyonda eşarp modelleri ise eteğin kumaşından tercih edilerek düz renk olarak kombinlenmiş. Asil ve şık bir görüntü ise kaçınılmaz olmuş. Etek boylarının özellikle bilekte bitirilmesi ise kullanım açısından son derece avantaj oluşturmuş. Böylelikle etek uçlarının topuklu ayakkabıların topuk kısmına takılma riski ortadan kaldırılmış.

 

 İki kat tesettür abiye modelleri

 

            İki kat olarak hazırlanan tesettür abiye modelleri içinse iki farklı model tasarlanmış. Birincisi iç elbisenin tamamen düz renk bir parçadan oluşması ve üzerinde yelek varmış görüntüsü verilen ikinci kumaş parçalarının payetli kumaştan dikilmesi şeklinde hazırlanmış. İkinci seçenek olarak da saten kumaş üzerine şifon kumaştan bir kat daha dikilerek aslında tek parça olmasına rağmen sanki iki ayrı parçadan oluşuyormuş izlenimi verilmiş. Bunun fark edilebilmesi için de üstte kullanılan şifon kumaşın boyu biraz daha kısa olarak kullanılmış. Tril tril bir kumaşla ve uçuşan eteklerle kesinlikle çok rahat giyilebilecek olan bir tesettür abiye modeli tasarlanmış. Dizayn edilen her iki stilde kadınların mutlaka giymek isteyeceği türden olmuş. Hazırlanan bu tesettür abiye modelleri fiyatları ise göz korkutacak şekilde sunulmamış. Vitrinlerde özellikle açık renk tonlarıyla rastlanabilecek bu modeller bütçeleri sarsmadan dolaplardaki yerini alacak gibi gözükmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.