Her An Şık Olmaya Hazır Olun !

Her An Şık Olmaya Hazır Olun !

08 Kasım 2017

 

            Dört mevsim kullanılabilen tunik modelleri bu yazda bayanların ilk tercihi olacağına benziyor. Çok şık ayrıntılar ve cıvıl cıvıl renkler tesettür modasına da yön vermektedir.

 

 TESETTÜR TUNİKLERDE YEPYENİ ÇİZGİLER

 

            Kendi tarzını en şık şekilde yansıtmak isteyen bayanların seçimi tesettür tunikler oluyor. Bu yıl tasarımlarda pek çok yenilik göze çarpıyor. Bunlardan bir tanesi renklerdir. Peki, yaz sezonunda bayanlar hangi renk tunikleri tercih etmelidir? Sıcak yaz günlerinde daha çok açık tonlarda kıyafetleri giymek gerekir. Çiçek desenli tunik modelleri ideal bir tercih olacaktır.

 

            Bir diğer ön plana çıkan renk ise pudra. Pudra renginin kombin edilmesi oldukça pratik iken, bu rengin yaza çok yakışacağını da tasarımcılar söylemektedir. Asimetrik çizgilerle tamamlanan tunikler, bayanların kombine de renk katmaktadır. Hareketli çizgiler tesettür modasında hızlı bir yükselişe geçti. Böylelikle günlük hayatlarında da bayanlar artık kendi tarzlarını daha özgürce yansıtıyor.

 

 BU YAZ HER YERDE ŞIKLIK YARIŞI VAR

 

            Bayanların severek giydiği parçaların başında gelen tunik seçenekleri, özellikle her tarza uyumu ile birlikte öne çıkıyor. Dört mevsimde de kullanılan tunikler, yaz aylarında bayanlar için ciddi anlamda kolaylık sağlıyor. Uzun, ara boy, klasik veya spor. Her tarz bayanın kullanabileceği tunik modelleri, bayanların gittikleri her yerde şık olmasını da sağlıyor.

 

            Yaz aylarında ince ve pamuklu kumaşlardan hazırlanan tunik seçenekleri ile çok çeşitli kombin modelleri hazırlanabilir. Bayanlar yaratıcılıklarını da kullanarak, kendi stillerini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Özel davetlerde, günlük hayatta veya iş yerlerinde tunik modası asla geçmez. Her yıl hazırlanan yeniliklerle dolu tunik seçenekleri, bayanlar tarafında da yoğun ilgi görüyor.

 

            Düğmeler, şifon, baskılar, danteller genellikle tunik modellerinin üzerinde sıkça yer alan ayrıntılardır. Tesettür modasının özünde olan sadeliği daha da net ortaya çıkaran ise bu ayrıntılar oluyor. Özgün kombin modellerini oluşturan bayanlar, her yerde şık olmayı başarıyor. Modern tasarımlarla sunulan tunik seçenekleri çok renkli ve bir birinden farklıdır. Tesettür modasında yer alan tunikler her tarz için uygundur. Gerek geniş renk yelpazesi, gerek ise modern ayrıntılar tunik ürünlerinin daha da ön plana çıkmasına neden oluyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.