Her Bütçeye Uygun Tesettür Pantolon Modelleri Nelerdir?

Her Bütçeye Uygun Tesettür Pantolon Modelleri Nelerdir?

10 Kasım 2017

 

            Tesettür giyim ürünlerinde bayram indirimleri yüksek oranda olmaktadır. En çok rağbet gören ürünlerden olan pantolonlarda büyük oranda indirimler yapılmaktadır. İndirim sepetlerinde pantolonlara mutlaka yer veren firmalarla birlikte bankaların kredi kartlarına olan taksit imkanları ile birlikte alışverişler çok avantajlı olmaktadır. Yüzde elliye varan indirimler çok karlı olmaktadır. Bu yüzden indirim dönemleri takip edildiğinde pantolon ve onu kombin yapmak içi gerekli olan gömlek, tunik, şal ve çanta uygun fiyatlarla alınarak kombin tamamlanmaktadır.

 

 En Ucuz Tesettür Pantolon Modelleri Nasıldır?

           

            Tesettür pantolon fiyatları içinde en uygun olan modeller içinde krep kumaştan olanlar büyük yer tutmaktadır. Bu pantolonlarda model çeşitliliği çok vardır. Beli lastikli olan, önden düğmeli olan, fermuarlı olan modeller vardır. Bol paça şeklinde olanlar astarsız şekilde olmaktadır. Üstelik yaz kış dört mevsime uygun pantolonlardır. Kombinleri kolay olmaktadır. Sokak modasına uygun olarak her yere giderken rahatlıkla kullanılmaktadır.

 

            Ön kısmı altın ya da gümüş renk parlak spor ayakkabıları ile pantolonun sadeliği daha şık hale gelmektedir. Bunun yanında sade spor ayakkabıları ile birlikte giyilmektedir. Boru paça olan pantolonlarda indirim dönemlerinde kırk lira civarında olmaktadır ve çok uygun fiyatlıdır. Topuklu ayakkabılarla, botlarla kombin yapılmaktadır. Likralı olan boru paçalı pantolonlar yanında İspanyol paçalarda likralı olmaktadır. Esneme payı ile rahat giymek ve hareket etmek mümkün kılınmaktadır. Bunlar pamuklu şekilde kumaşa sahiptir ve yanlarında cepleri vardır.

 

 Tesettür Kot Pantolonlarda Ucuz Modeller Nasıldır?

 

            Kampanyalı ve indirimli dönemlerde yüzde elli indirimli dönemlerde elli lira civarında kaliteli ve yeni model kot pantolon alınmaktadır. Bu tesettür kot pantolonlarında farklı çeşitler vardır. İnce kumaşlı olanlar vardır. Bunlar daha çok bol kesimli şekilde olanlardır. Bu pantolonların dökümlü modelleri etek görünümü vermektedir. Bunlarda açık ve koyu mavi gibi mavinin farklı tonlarında çeşitler vardır. Likralı kumaştan kot pantolonlarında ucuz modelleri vardır. İspanyol paçalı kot pantolonlarında likralı olan modeller çok talep görmektedir. Hem ucuz hem de çok caziptir. Ayrıca siyah, gri gibi farklı renkleri vardır. Düz paça olan kot pantolonlar indirim sepetlerinde cazip fiyat avantajlarına sahiptir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.