Her Mevsime Uygun Pançolar Nelerdir?

Her Mevsime Uygun Pançolar Nelerdir?

13 Kasım 2017

 

 

            Tesettür şeklinde giyinen bayanlar için panço ve pelerinler çok kullanılır. Çünkü bunlar her mevsim rahat bir şekilde kullanıma uygundur. Bol ve dökümlü olduğu için hem bütün fazlalıkları kapatır hem de kadınlara ayrı bir hava verir. İçten ne giyinirse giyinsin üzerine panço veya pelerin tarzı bir dış giyim tercih edilirse şık bir hava yaratılmış olur.

 

 Uygun Fiyatlı Pelerin Modelleri Nasıldır?

 

            Pelerin ve pançolarda ucuz olan, her bütçeye uygun modeller bulunmaktadır. Bunlardan önden fermuarlı olan panço pelerin modelleri en çok ilgiyi görmektedir. Ön tarafı tamamen kapalı olduğu için dışardan hiçbir şekilde vücut hatları belli olmamaktadır. Açıp kapatması pratiktir. Giy çık şeklindedir. Bunların mavi, gri, siyah, hardal rengi gibi birçok renk çeşitliliği vardır. Yaz aylarında giyilen pançolarda buz mavisi, açık yeşil, somon gibi renklerde çeşitleri bulunmaktadır. En çok siyah renk tercih edilmektedir. Çünkü her renk, pantolon, etek ve elbise ile uyum sağlar. Ayrıca siyah zayıf gösterdiği için vücuttaki fazlalıklar belli olmamaktadır. Ayrıca bu modellerde yanlarda cepler yer almaktadır. Polyester kumaştan yapılmıştır. Viskon olan panço modelleri içinde arkası uzun önü kısa olanlar vardır. Panço ve pelerinlerde ayak bileğine kadar uzun olan çeşitlerin yanında diz kapağı altında olan modelleri bulunmaktadır.

 

 Panço ve Pelerinler Nasıl Kombin Edilir?

 

            Panço ve pelerinler hem spor hem de klasik tarzda olan giyim tarzı ile rahatlıkla kombin yapılmaktadır. Bu dış giyim ürünleri ister genç ister yaşlı her yaştan her yaştan tesettürlü bayanın giyebileceği ürünlerdir. Yazın keten pantolon, likralı veya kot pantolonlar ile kombin yapılır. Ayrıca klasik tarzda pantolon ve gömlekler ile ofis modasına uygun hale getirilebilir. Püsküllü olan pelerinler fantazi tarzda giysilerin üzerine giyilmektedir. Dar paça olan pantolonların her rengine uyum sağlar. Spor kombinlerde panço ve pelerinler spor ayakkabısı ile tamamlanır. Bunun yanında klasik giyim tarzı ile topuklu ayakkabı ve botlarla uygun olmaktadır. Uzun tuniklerin üzerine pelerinler çok şık şekilde uyum sağlamaktadır. Bej rengi bir panço kırmızı başörtüsü ile kullanılır. Mürdüm pelerin ise siyah şalla kombin yapılır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.