Kaliteli Panço Modelleri

Kaliteli Panço Modelleri

14 Ağustos 2019

Yıllardır kullanılan panço modelleri tesettür giyimde de kendini gösteriyor. Günümüzde çok daha farklı modellerde üretilen panço ürünleri genç ya da orta yaş grubu bayanlar tarafından her mevsim rahatlıkla kullanılıyor. Pançonun altına giyilen kıyafeti de tamamen kapatmayacağı için bir tamamlayıcı görevi gören pançolar özellikle bahar aylarının vazgeçilmezidir.

Kaliteli bir panço uzun yıllar kullanılabilir ve pek çok kıyafet ile kombin yapılabilir. Pantolon, etek, tayt, elbise ve çeşitli tesettür giyim ile çok şık kombinler yapabilen pançolar, kaliteli olduğu takdirde her zaman yeni almış gibi duruyor.

 

Tesettür Panço Modelleri

Tesettür pançolar, zarif görünmek isteyen ve farklılık yaratmak isteyen bayanlar tarafından çok sık tercih ediliyor. Farklı renk, model ve tarzda üretilen tesettür pançolar, serin havalarda bayanların vazgeçilmezi oluyor. Panço modelleri ile her ortama kolaylıkla uyum sağlanabiliyor. Pançolar, zayıf ya da kilolu bayanlar tarafından da rahatlıkla kullanılıyor.

Panço modelleri bir broş ya da boncuk işlemeler ile daha ön planda tutulabiliyor. İş hayatında daha klasik ve gösterişli pançolar tercih edilirken günlük hayatta daha spor pançolar tercih edilir. Kumaş pantolon, bluz ve saten kıyafetler ile daha çok gösterişli pançolar tercih edilirken; kot pantolon ve tayt gibi giyimlerde spor pançolar daha çok tercih edilir.

Her mevsim kullanılan panço modellerinde farklı kumaş modelleri de mevcut. Polar, penye, saten, tül ve şifon modellerde üretilen panço modelleri her kıyafete de uyum sağlıyor. Yeni nesilde daha çok kullanılan pançolar bayanlara daha özgür hareket olanağı tanıyor.

 

Tesettür Pançolarda Renk Seçeneği

Tesettür panço, her ne kadar farklı renklerde giyinmiş olsanız da renk bakımından sizin görünüşünüzü en çok etkileyen kıyafettir. Yaz aylarında güneşin yakmasından kurtulmak için daha çok açık renk tonları kullanılırken kış aylarında havaya uyum sağlamak ve soğuktan korunmak için koyu renkler daha çok tercih edilir.

Tesettür pançolarda kullanılan aksesuarlar da çok önemlidir. Açık renklerde daha çok koyu renk tonlarında aksesuar kullanılırken, koyu renk pançolarda kıyafete uyumlu olacak şekilde her renk aksesuar kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.