Birbirinden Güzel Hamile Kıyafetleri

Bayanın unutulmaz dönemlerinden birisi olan hamilelik dönemi hem yorucu hem zevkli bir dönemdir. Anne adayının yaşadığı ruhsal ve fiziksel değişimler, her geçen gün daha fazla belli olmaktadır ki doğuma kadar sürmektedir bu durum. Hamile kaldığını öğrendiği andan itibaren anne adayında kıyafet arayışı başlar. Hamileliğin ilk dönemlerinde gebelik öncesi kıyafetler giyilebilirken, ilerleyen dönemlerde hamilelere özel tasarlanan birbirinden güzel kıyafetler tercih edilebilir.

Şıklığından Vazgeçmeyen Bayanlara Özel Kıyafetler

Özellikle sosyal hayatı yoğun bayanlar, hamilelik döneminde de sosyal aktivitelerine devam etmek isterler. Tabi hakları olan bu durum da şıklığından, tarzından ve giyiminden ödün vermeyen anne adayları için de özel tasarımlar bulunmaktadır. Özel toplantı ve davetler için klasik bir kumaş hamile pantolon ve klasik hamile gömlek, stilinizi tamamlayacaktır. Ünlü tasarımcıların elinden çıkan hamile giyim ürünleri oldukça çeşitlidir. Zarafetinizi ön plana çıkaran hamile elbiseleri tercih ederek veya hamile etek üzerine karnı geniş tasarlanan bluzları tercih edip kombin oluşturarak hamilelik döneminde de şıklığınızdan ödün vermemiş olabilirsiniz. Doğum sonrası bayanlar kısa süre içerisinde eski kilolarına hemen dönemediklerinden, hamilelik dönemi kıyafetlerini bir süre daha kullanabilmektedir. Eğer sadece hamilelik dönemi değil sonrasında da kullanılmak üzere bir kıyafet alınacaksa karnı geniş tasarlanan gömlek, tunik veya bluzlar tercih edilebilir.

Hamile Giyim Ürünleri

Hamile bayanlar için hem iç giyim hem de dış giyim ürünleri rahat edebilecekleri şekilde, farklı renk ve boyutlarda, her bedene uygun bulunabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Hamile kot ve kumaş pantolon, hamile elbise, hamile tunik ve bluz, hamile tayt, hamile atlet, hamile iç giyim, hamile pijama ve loğusa pijama olarak üretilmiştir. Annenin ve bebeğin sağlığı için hem rahat hem kaliteli kumaşlar tercih edilmelidir. Modaya uygun giyinen anne adayları, hamilelik döneminde de bu alışkanlığını sürdürebilir. Hem trend ürünleri tercih edip hem kendi stilini yansıtabilir. Her geçen gün daha çok çeşitlenen hamile giyim ürünleri arasından tazına en uygun ve en rahat ürünü artık kolaylıkla bulabilir. Şık bir şekilde tasarlanan hamile elbiseleri, kol veya yaka detaylı, boncuklu veya dantelli modellerinden bedeninize uygun bir seçim yaparak özel davet ve toplantılarınızda zarif olabilirsiniz. Şık bir babet veya küçük topuklu ayakkabı ile kombininizi daha şık hale getirebilirsiniz.

Hem Rahat Hem Spor Görünüm Elde Edebilirsiniz

Daha çok spor giyimi tercih eden bayanlar, hamilelik döneminde de bu tercihini sürdürebilir. Hamile kot bir pantolon veya hamile tayt üzerine seçeceği hamile tişört ile sporu ve rahatlığı yaşayabilirsiniz. Tişörtler üzerinde bulunan birbirinden tatlı hamileliği simgeleyen resimler ile farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Hamile bayanlar için çok daha önemli olan mevsime uygun giyinme hem anne hem bebeğin sağlığı için de oldukça önemlidir. Yazın daha çok serin tutacak kumaşlar tercih edilirken kışın daha çok sıcak tutacak kumaşlar tercih edilmelidir. Kışa özel tasarlanan hamile hırkalar ise, bebeğinde rahat etmesi için karnı sıkmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Dışarıda olduğu kadar evinizde de şıklığı ve rahatlığı yakalayabilirsiniz. Hamilelere özel tasarlanan birbirinden şık ve güzel pijama takımlarından zevkinize en uygun modeli seçerek, evinizdeki rahatlığın ve güzelliğinde keyfini çıkarabilirsiniz. Dış giyiminiz de rahat olabilmeniz, bir nevi iç giyiminizin rahat olmasına da bağlıdır. Hamilelere özel tasarlanan hamile külotlar ile genişleyen basenlerinize uygun ürün seçimi yaparak çok daha rahat hareket edebileceksiniz. Hamilelik sonrası için tasarlanan loğusa pijaması ve emzirme sutyenleri de hamile bayanların temin etmesi gereken önemli ürünler arasında bulunmaktadır.

 

Sort

5

%29
indirim
Fiyat 989.90 TL
15% Rabatt im Warenkorb 841.41 TL

5

%29
indirim
Fiyat 989.90 TL
15% Rabatt im Warenkorb 841.41 TL

5

%29
indirim
Fiyat 989.90 TL
15% Rabatt im Warenkorb 841.41 TL

5

%29
indirim
Fiyat 989.90 TL
15% Rabatt im Warenkorb 841.41 TL

4

%23
indirim
Fiyat 1,499.90 TL
%50 Rabatt im Warenkorb 749.95 TL

4

%23
indirim
Fiyat 1,499.90 TL
%50 Rabatt im Warenkorb 749.95 TL

4

%23
indirim
Fiyat 1,499.90 TL
%50 Rabatt im Warenkorb 749.95 TL

4

%23
indirim
Fiyat 1,499.90 TL
%50 Rabatt im Warenkorb 749.95 TL

5

%25
indirim
Fiyat 1,499.90 TL
15% Rabatt im Warenkorb 1,274.91 TL
Prepared by  T-Soft E-Commerce.