Filtreler

Sıralama seçin
Görünüm:
Yükleniyor
%77 indirimli
AYŞE MELEK / Tesettür Elbise - Tesettür Abiye - Te - Ayşe Melek Tül Tesettür Abiye Elbise Fuşya 1078 UT99 AYŞE MELEK / Tesettür Elbise - Tesettür Abiye - Te - Ayşe Melek Tül Tesettür Abiye Elbise Fuşya 1078 UT99 (1)
Yükleniyor
%77 indirimli
AYŞE MELEK / Tesettür Elbise - Tesettür Abiye - Te - Tesettür Abiye - Ayşe Melek Tül Elbise Somon 1078 UT99 AYŞE MELEK / Tesettür Elbise - Tesettür Abiye - Te - Tesettür Abiye - Ayşe Melek Tül Elbise Somon 1078 UT99 (1)
Yükleniyor
%77 indirimli
AYŞE MELEK / Tesettür Elbise - Tesettür Abiye - Te - Tesettür Abiye - Ayşe Melek Tül ,Elbise, Zümrüt 1078 UT99 AYŞE MELEK / Tesettür Elbise - Tesettür Abiye - Te - Tesettür Abiye - Ayşe Melek Tül ,Elbise, Zümrüt 1078 UT99 (1)
Yükleniyor
%17 indirimli
Yeni Ürünler - Tesettür Tunik Ekose Ncn Siyah 6171 Yeni Ürünler - Tesettür Tunik Ekose Ncn Siyah 6171 (1)
17,62 USD
14,68 USD
%17 indirimli
Yükleniyor
%63 indirimli
Stokta Yok Yeni Ürünler - Tesettür Tunik Tek Cepli Ncn Gri 6170 Yeni Ürünler - Tesettür Tunik Tek Cepli Ncn Gri 6170 (1)
23,50 USD
8,79 USD
%63 indirimli

Her Bütçeye Uygun Tesettür Modelleri Sizleri Bekliyor 

 Tesettür Kıyafetleri ve Tercih Edebileceğiniz Seçenekler 

            Tesettür kıyafetlerinin vazgeçilmez modelleri ve en şık seçenekleri ile hayatınıza daha fazla bir canlılık gelecek. Bayanların kıyafet alırken en çok dikkat ettikleri konu olan bütçeye uygunluk ve daha çok çeşit alabilme arzusu her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu sayede az para ödeyerek daha çok çeşit kıyafet almak mümkündür.

            Tesettür modelleri içerisinde yer alan birbirinden şık ve kullanışlı kap çeşitleri ile kendinizi harika hissedeceksiniz. Tesettür giyimin en çok tercih edilen kıyafetlerinden olan bu modeller hanımların sıklıkla kullandığı ürünlerdir. Çok farklı ve size özel olan kaplar ile giyinmek ayrı bir heves ve istek uyandırır. En güzel kaplardan bolca alırken, ödeyeceğiniz ücretler gayet makul olacak ve bütçenizi hiç zorlamayacak. Üzerinizde gayet hoş ve gösterişli duracak olan bu kaplardan mutlaka sizde almak isteyeceksiniz. Uygun fiyatları sayesinde sizlere daha fazla çekici gelecek ve çeşitli renklerinden edinmek isteyeceksiniz.

 Tesettür Kıyafetleri Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

            Tesettür kıyafetler alırken mutlaka hem iyi olmasına hem de uygun fiyatlı olmasına dikkat etmek gerekir. Örneğin güzel bir pelerin alırken mutlaka kalitesine bakmak gerekir ve kaliteli ürünün uygun fiyatlı olması tercih edilmelidir.

            Aynı şekilde ceket alırken de, kullanılan malzeme ve üzerinize uygunluğun yanı sıra cazip fiyatlı olmasına dikkat edilmesi gerekir. Son zamanlarda tamda bu noktada tesettür kıyafetlerinde yer alan indirimler ve kaliteli ürünlerin uygun fiyatlara müşteriye sunulması ile daha çok alışveriş şansı yaratıldı. Bayanlar için oldukça uygun olan bu ürünler ile herkes arzu ettiği şekilde giyinmeye ve bolca çeşit almaya başladı.

 

            Özellikle ne alırsan 19.90 - 29.90 seçenekleri ile uygun alışverişler bayanlara daha cazip gelmeye başladı. Bu sayede daha çok ürün daha çok alıcıyla buluşmuş ve piyasaya canlılık sağlanmış oldu. Bayanlar için kaçırılmayacak bu fırsatlar son derece önemli şekilde oluşturularak cazip fiyatların yanında kaliteli ürünlerde olmasına dikkat edilmiştir. Herkese uygun ve her kişinin zevklerini yansıtan birbirinden farklı tesettür kıyafetleri sizlere ulaşmaktadır. Tarzınızı kolaylıkla yansıtacak olan en şık tesettür kıyafetleri ile hayatınız daha mutlu olacak.

 

ödeme seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.