Tunik tesettür giyimin olmazsa olmazları arasında  yer alır.. Çarşılarda, pazarlarda, alışveriş merkezlerin de hemen her yerde pek çok tunik modelini görürüz. Renk renk, desen desen olan bu tunikler pantolonlarımızın, eteklerimizin üzerin de sıklıkla yer alırlar. Pantolon üzeri tunikler sayesinde tesettürlü bayanlar rahatlıkla istedikleri pantolonları giyebilir ve tunikleriyle kombinlerler. Yıl boyunca yaz, kış, ilkbahar ve sonbahar tunik kreasyonları tesettürlü bayanların zevkine sunulur. Çeşitli markalar endi tunik tanıtımlarını yıl boyunca reklamlar aracılığı ile kamuoyuyla paylaşır. Her mevsimin kendine özgü tunik modası vardır. Kış mevsimin de kalın kumaşlarla ile üretimi yapılan tunikler yazları yerini ince kumaşlara bırakmaktadır.

Nakışlı tunikler moda olan tunik türlerinden ilki olarak aklımıza gelebilmektedir. Rengarenk kumaşların üzerine işlenen sade ve şık nakış desenleri tuniğe ayrı bir zarafet katmaktadır. Sade bir tunik tercihin de bulunan tesettürlü bayanların aksine daha fazla ışıltıyı seven, tuniğin de boncuk işlemeleri görmek isteyen tesettürlü bayanlarda olabilmektedir. Bu nedenle bazı tunikler boncuk işlemeleriyle nakış desenlerini bir araya getirerek alıcılara sunulmaktadır. Baskılı tunik modelleri ise diğer bir tunik çeşididir. Burada tuniklerin üzerin de çeşitli yazılar yazılmaktadır.

Size Özel Kombin Modelleri

Rengarenk yazıların buluştuğu tunikler hem şık hem de göz alıcıdır. Yazıları genellikle İngilizce tercih edilmektedir. Bu tunikler genellikle likralıdır. Aynı zaman da baskılı tunik modelleriyle kombin yapmak oldukça kolaydır. Kot ve ya kumaş bir pantolonla kombinlenebilir. Ancak seçilen pantolonun rengi tuniğin rengine uygun olmalıdır. Buna çok dikkat edilmesi gerekir. Örneğin; buz mavisi üzeri simli beyaz renkte yazılı bir tunik altına beyaz bilek de biten dar paça bir pantolon ile kombinlenmelidir. Çiçek desenli tunikler de pek çok mağaza da görülmektedir. Çiçek desenli tuniklerin tesettürlü bayanlara sevimlilik kattığı yadsınamaz bir gerçektir. Öyle ki özellikle minyatür bayanlarda şirinliğin en güzel göstergesi bu çiçekli tuniklerdir. Tabi ki çiçekli tunikler şirin gösteriyor diye de ciddi ortamlarda giyinilemez demek yanlıştır. Siyah beyaz bir çiçekli kombin ve üzerine takılan ağır siyah bir şal ile çok şık ve ağır bir kombin yapılabilmektedir.

 

Sort

%10
indirim
Fiyat 259.90 TL
Sepette %40 İndirim 155.94 TL

Prepared by  T-Soft E-Commerce.