menü

Dantel Güpür Elbise

Dantel güpür elbise, düğün ve eğlence kategorilerinde tercih edilmekteydi. Günümüzde tüm tarz giysilere uyarlanmaktadır. Spor takım eşofmanlar da dahi karşımıza çıkmaktadır. Şıklığı, zarafeti yaşam tarzı haline getirmiş moda birbirinden farklı tarzlarla bayanların modadaki seçimlerini değiştirmiş durumdadır. Güpür ve dantel ev modasında da yeri almıştır. Aynı şekilde aksesuarlarda da bolca kullanılmaktadır. Ayakkabı modasında da bolca kullanılmaktadır. Tüm giysi kategorileriyle birbirleri ile kombin yapılmaktadır. Dantel, güpür çanta modasına yansımış her alan için uygun giyim modası yaratılmıştır. Büyük, küçük her yaşa uyumlu bebek modasında dahi bayan kategorilerinde moda yeni tarz yaratacak modelleri ile yer almaktadır.

Dantel Ve Güpür Hangi Tarz Elbiselerde Tercih Edilir?

Dantel güpür elbise modelleri, her geçen gün farklı tarzlarla yeni modeller üretilmektedir. Çantadan, ayakkabıya tüm giyim tarzlarında dantel ve güpür tercih edilmektedir. Etek uçlarında ya da komple güpürden ya da dantelden dikilmiş elbise, etek modelleri moda tasarım alanında yeniden ele alınmıştır. Çocuk, bebek, anne tüm bayan kategorilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha şık, gösterişli bir hale getirdiği için tercih edenleri oldukça fazladır. Güpür ve dantel kot pantolon yan çizgilerinde, ceplerinde dantel ve güpür modası yansıtılmıştır. Gömlek yakaları, kolları, buluz kolları ve yakaları moda yansıması görülmektedir. Ofise uygun eğlence, düğün ortamına uygun her tarza uygun birbirine kombinlenmiş dantel güpür elbise modelleri mevcuttur.

Dantel Ve Güpürün Kullanım Aşamaları

Dantel ya da güpür kullanılmış ayakkabılar, çanta modelleri, farklı klasik gece eğlence ya da iç giyime yansıtılmıştır. Akla gelebilecek hemen her tarz, her türlü kıyafete uyarlanmıştır. Deniz giysilerinde, iç giyimde dış giyim kışlık ceket, kaban da moda yaratan bir tarzdır. Takılara da yansıtılmış bu obje, vaz geçilmez bir aksesuar olarak bayanların şıklığını tamamlamaktadır. İtalyan stili olarak bilinen bu moda akımı zarafeti, şıklığı her yaştaki bayana yaşatacak kadar cüretkârdır. Aksesuar seçimlerinde dantel ve güpürden dikilmiş şapkalar, takılar, ayrıca tamamlayıcı aksesuarlar moda da tarz yaratmaktadır. Kombine türleri her modele uygun giysi bayanlara satışa sunulmuştur.

 

Sıralama

%33
indirim
(3 Yorum)
549,90 TL

%25
indirim
1.039,90 TL

%25
indirim
1.039,90 TL

%25
indirim
1.039,90 TL

%25
indirim
1.039,90 TL

%25
indirim
1.039,90 TL

%25
indirim
1.039,90 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.