menü

Kot Tesettür Elbise Ve Yaz Kış Giyim

Tesettürlü bayanların gerek kullanımı gerek şıklığı ve gerek rahatlığı nedeniyle vazgeçemeyecekleri bir tercihtir. Kot tesettür elbise neredeyse her tesettürlü bayanın dolabında giyilmeye hazır bir vaziyette yer alır. Çok fazla deseni ve modeli olan bu elbiseler her mevsim rahatlıkla giyilebilmektedir. Kumaş türlerin de ki ayrım sayesin de yazları incecik, tiril tiril, kışları ise gayet kalın olarak mevsim farklılıklarını kapatmaktadır. Son yıllarda çok fazla model tasarlanarak tüketicinin beğenisine sunulan bu elbiseler, bayanlara kombin kolaylığı da sağlayarak kullanım kolaylığını beraberin de getirmektedir.

Kot Tesettür Elbise Modelleri Nasıldır?

Kot tesettür elbise modelleri teker - teker sayılacak olursa sonsuza kadar gidebilir. Ancak bazı belli başlı modeller var ki sene kendi senesinin modasına damga vurmaktadır. Bunlardan ilki çiçek desenli kot tesettür elbiselerdir. Bu elbiselerin kolların da, yakasın da, göğüs kısımların da ve ya cep kısımlarında bazen de her yerin de çiçek desenleri işlenmiş olur. Bu çiçek desenleri rengarenk olup bakanların içlerini ısıtır. Kotu sadelikten kurtaran bu çiçek desenleri kota bir hareket katarak, adeta kot elbiseyi gündelik hayatla buluşturmaktadır. Kot  tesettür elbiselerin diğer bir model ise düz ve ya çan kesim yanlardan cepli spor kot elbise modellerinin belden kemerli olanlarıdır. Beli saran kemer kota ayrı bir hava katar. Diğer bir model ise önden düğmeli ve ya fermuarlı kotlardır. Fermuar ve düğmeler sayesin de giyim sırasında yaşanan zorlular önlenirken aynı zaman da şıklık yakalanır.

Kot Tesettür Elbise Fiyatları Ne Kadardır?

Günümüzün serbest piyasa ekonomisi ürünlerin fiyatlarını farklılaştırmaktadır. Bir mağaza da elli lira olan bir ürün diğer bir mağaza da iki yüz lira olabilmektedir. Bunun en büyük nedeni markalaşmadır. Markalaşma beraberin de reklam ve rekabeti getirerek maliyeti arttırmış bu da tüketiciye fiyat artışı olarak yansımıştır ve hala da yansımaktadır. Bu durum kot tesettür elbise modelleri ve fiyatları için de geçerliliğini devam ettirmektedir. Her bayanın severek tercih ettiği kot elbise modelleri farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

 

 

Sıralama

2

2

2

2

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.