Kot Elbiseler

Günümüzde giyim sektörü oldukça hızlı gelişen bir sektörler olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların bu sektörde alışveriş yapıyor olması ve bunun zorunlu bir ihtiyaç olması sonucunda gelişmelerin yaşanmasını sağlamıştır. Tesettür giyim, giyim sektörü içinde çok sık alışverişlerin yapıldığı bir alan oluyor. Bu alanda alınacak olan ürünler ile çok şık giyinmek mümkündür. Tesettür alanında önemli bir yere sahip olan kot elbiseler birçok insana kolaylık sağlamıştır. Ayrıca şık görünüm de bu elbiseler ile mümkün oluyor. Farklı modellere sahip olan elbiselerin tercih edilmesi halinde çok şık görünüme kavuşmak mümkün olacaktır.

Kot Elbise Modelleri

Kot elbiseler model itibariyle alıcısını mutlu eden tasarımlar arasında yerini almıştır. Farklı modeller ile her göz zevkine uygun bir elbise mutlaka bulunuyor. Belden büzgülü, önü düğmeli, alt kısmında farklı bir etek modeli kullanılmış kot elbise türleri bulunabiliyor. Tüm bu modellerin farklı bedenlerine ulaşmak mümkündür. Düz sevenler için tamamı kot kumaştan oluşan elbiseler bulunuyor. Bundan hoşlanmayanlar için ise alt kısmı daha farklı olan, etek yapısında bulunan kot elbiseler bulunabiliyor.

Kot Elbise Renkleri Neler

Renk açısından bir inceleme yapıldığında kot elbiseler için birçok renk seçeneği olduğu göze çarpıyor. Genel olarak mavi gibi algılansa da kot elbisenin alt, eteğe benzer kısmında farklı modeller uygulanabilir. Bu ise sırf maviden ziyade daha rengârenk bir giyime sahip olunmasını sağlayacaktır.  Ayrıca farklı eşarp ve şallar ile bu kotlar kombin yapılması mümkündür.

Kot Elbiseler İle Uyumlu Ayakkabılar  

Kot elbiseler ile kombin yapılmak istendiği takdirde birçok seçenek olduğu göze çarpıyor. İlk olarak kot eteklerin şal ve eşarp ile nasıl kombin yapılabileceği incelenebilir. Şalların renk olarak genelde krem, beyaz ve bunlara benzer, yakın tonlarda renklerden seçilmesi kot elbise ile uyumlu olunmasını sağlıyor. Bu sayede şık bir kombin yapılabiliyor. Ayakkabı konusunda ise yine eşarp veya şal ile aynı renk tercih edilebilir. Bu renkler kot elbisenin renginin daha da belirgin olmasını sağlıyor. İsteğe göre siyahın biraz daha açık tonları da tercih edilebilir. Fakat bu renk ayakkabılar, krem ve beyaz kadar etkili olmayacaktır.

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card
MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ
© ModaMerve.com 2019 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.