Yurt Dışı

YURTDIŞI
   

Yurt dışı gönderilerinde kargo ücreti şirketimize ait değildir. Yurt dışı kargo ücretleri bulunduğunuz ülkeye göre değişmekte olup, alışverişinizi tamamlamadan önce ülke seçiminden sonra otomatik olarak ekranda görünmektedir.

  

Yurt dışı gönderileri en geç 48 saat içerisinde Tnt Express, DHL, UPS veya Aramex Cargo'ya verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

 

Kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki  ‘’sipariş takip’’ butonuna

tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.

ModaMerve.com yurtdışı siparişlerinizin en geç 7 ile 15 iş günü içerisinde ulaşmasını taahhüt etmektedir.

            

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.

 

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. ModaMerve.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir. 

       

Yurtdışı siparişlerinizde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade işlemi yapılabilmektedir.

İade işlemlerinde kargo ücreti üyelerimize aittir. Sadece kusurlu ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

 

Üretim hatası sonucu iade etmek istediğiniz ürünleri, teslim aldığınız tarihi takip eden bir ay içerisinde bize gönderebilirsiniz.

 

İade işlemlerinde, iade şartlarında olduğu gibi ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu faturanın ilk nushasının arka kısmıdır) faturaların her iki nushası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.    

Göndermiş olduğunuz ürün incelendikten sonra sizinle mail veya telefonla irtibata geçip iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.