Yurt Dışı

YURTDIŞI
   

Yurtdışı Gönderimi

Yurt dışı gönderilerinde Avrupa ülkelerinde 100€ veya üzeri, Ortadoğu ülkelerinde ise 100$ veya üzeri alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. Avrupa ülkelerinde 100€ altında, Ortadoğu ülkelerinde ise 100$ altında yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alıcıya ait olup, alışverişinizi tamamlamadan önce ülke seçiminden sonra otomatik olarak ekranda görünmektedir.

 

Yurt dışı gönderileri en geç 48 saat içerisinde DPD CARGO veya TNT EXPRESS'e verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 5 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

 Kargo takip numaranızı "Kargom Nerede?" alanından alabilir, DPD CARGO veya TNT EXPRESS kargo sayfalarından takibini sağlayabilirsiniz.


ModaMerve.com yurtdışı siparişlerinizin en geç 7 iş günü içerisinde ulaşmasını taahhüt etmektedir.       

(Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.)

Gönderimlerde oluşabilecek gümrük, KDV vb. vergiler firmamız tarafından karşılanmaktadır. 
Yurtdışı fiyatlarımız Türkiye fiyatlarımızdan farklılık gösterebilmektedir.

 

Yurtdışı Ödeme Seçenekleri


Banka Kartı ile Ödeme Seçeneği: Yurt dışı alışverişlerinizde de, banka kartınızı (ATM - Debit )
kredi kartı gibi kullanarak alışveriş yapabilirisiniz.


Diğer Ödeme Seçenekleri : Yurt dışı alışverişlerinizde sofort, giropay, przewaly24, entercash, trustpay, safetypay, bancontact, eps, ideal, mybank, alipay, qiwi wallet, multibanco ile ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Siparişinizi tamamlarken Diğer ödeme seçenekleri alanından dilediğiniz ödeme seçeneği ile ödemenizi yapabilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


 
İade Şartları

       Yurtdışı siparişlerinizde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade işlemi yapılabilmektedir.

İade işlemlerinde kargo ücreti üyelerimize aittir. Sadece kusurlu ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Üretim hatası sonucu iade etmek istediğiniz ürünleri, teslim aldığınız tarihi takip eden en geç bir ay içerisinde bize göndermeniz gerekmektedir.

İade işlemlerinde, iade şartlarında olduğu gibi ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak (ürün iade formu paketin içerisinden çıkmaktadır.) ürün ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.   

Göndermiş olduğunuz ürün incelendikten sonra en geç 15 (onbeş) iş günü sonunda iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.