Tafta Elbiseler

Tafta, ipekli ve parlak bir kumaş türüdür. Tafta kumaş göz alıcı görüntüsü ile daha çok abiye elbiselerde kullanılır. Tafta elbiseler nişan, düğün, özel toplantılar, seçkin yemekler gibi özel günler için tercih edilen oldukça şık elbiselerdir. Tafta kumaşın en büyük özelliklerinden biri kırışmamasıdır. Bu özelliği ile tafta elbiseyi uzun saatler aynı güzellikte kullanabilmenizi sağlar. Tafta elbiseler şık bayanların abiye tercihini oluşturur. Tesettürlü bayanlar tarafından çok kullanılan tafta elbiseler birçok farklı modelde dizayn edilir. Tafta elbise oldukça parlak kumaş özelliği ile göz kamaştırırken elbise üzerine detay olarak kullanılan taş, nakış ve inciler elbiseyi çok daha gösterişli bir hale getirir. Özel gecelerde tafta elbise ile bayanlar tüm dikkatleri üzerine çekecektir.

Tafta Elbise Modelleri

Tafta elbiseler yılın modasına uygun olarak farklı modellerde dizayn edilerek vitrinlerdeki yerlerini alır. Tafta elbiseler genellikle uzun elbise modeli olarak tasarlanır. Elbise üst kısmı vücuda oturan ve belde aşağısı geniş açılan modellerde üretilir. Bel kısmında genellikle çok şık bir kemer aksesuar olarak kullanılır. Tafta elbiseler parlak tafta kumaş üzerine farklı detaylar ile süslenerek hazır hale getirilir. Önü nakışlı tafta elbise, incili tafta elbise, kabartma düğmeli tafta elbise, bolerolu tafta elbise, düğmeli tafta elbise, sade tafta elbiseler gibi birçok tafta elbise modeli şık bayanların beğenisine sunulur. Abiye elbise modasının büyük bir kısmını tafta elbiseler oluşturur. Özellikle tesettür giyim abiye elbiseleri içerisinde en çok beğenilen ve tercih edilen model tafta elbiseler olur.

Tafta Elbise Modası

Tafta elbiselerin hiçbir zaman modası geçmez. Abiye elbise olarak her zaman severek ve beğenilerek kullanılan elbiselerdir. Tafta elbise modasında elbisede kullanılan detaylar tafta elbiselerde modayı yaratır. Tafta elbise üzerinde kullanılan kemer, nakış, taş, inci, düğme gibi detaylar elbise modasını etkileyen unsurlardır. Bir de her yılın moda renklerine uygun tafta elbiseler o yılın abiye modasında etkili olur. Tafta elbiseler tesettür modasında abiye elbise olarak her yıl şık modellerle kapalı giyim tercih eden bayanlara sunulur. Tafta elbiseler çok kaliteli ve şık elbiselerdir.

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card
MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ
© ModaMerve.com 2019 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.