menü

Tafta Elbise

Tafta kumaş son zamanların en moda ve en çok kullanılan kumaş türlerinden biridir. Tafta kumaş ile yapılan elbiseler, etekler, eşarplar son zamanlardan kadınların en vazgeçilmezi arasında yerini aldı. Özellikle de özel gün ve gecelerde giyilen elbiselerde son zamanlarda tafta kumaş ile yapılan, üretilen elbiseler daha sık tercih edilmeye başlamıştır. Tafta elbise şık ve farklı duruşu ile kadınları kendine çekmektedir. Hem tesettürlü, hem de tesettürsüz tüm kadınlara özel birbirinden şık tafta elbise modelleri bulunmaktadır. Sezonun trendlerinden olan tafta elbiseleri sizlerde özel günlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tafta Elbise Modelleri

Tafta elbise modelleri arasında yere kadar uzanan modeller olduğu gibi diz kapaklarında biten veya daha kısa modeller de bulunmaktadır. Kendi tarzınıza uyumlu olan tafta elbiseyi seçerek şıklığı yakalayabilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tafta elbise modelleri oldukça çeşitlidir. Hemen hemen her renk ve tonda tafta elbise bulmak mümkündü. Bu elbiselerin 3d kabartmalı olan modellerinin yanı sıra incili, güpürlü, taşlı, boncuklu modelleri de bulunmaktadır. Giyeceğiniz yere uyumlu olarak seçim yapabilirsiniz. Tafta kumaşın şıklığını tamamlayan aksesuarlar olan taş, boncuk, pul, güpür gibi detayların bulunduğu modeller son zamanlarda kadınlar tarafından en sık kullanılan modellerdir.

 2018 Tafta Elbise Modelleri

2018 sezonunda tafta elbiseler sık kullanılacak gibi gözükmektedir. Tafta kumaşın şık ve asil duruşu kadınları çekmekte ve tercih etmelerine sebep olmaktadır. 2018 yılın tafta elbise renkleri ise daha çok bebe mavisi, krem, gri, buz mavisi, bordo, mürdüm, mavi tonlarıdır. Sezonun trend renklerini baz alarak tafta modellere göz gezdirebilir, beden yapınıza en uyumlu olan modeli seçerek sizde şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Tafta elbise modellerinin tek renk seçeneği bulunduğu gibi birden fazla rengin bir arada buluştuğu modelleri de bulunmaktadır. Tafta kumaş ile yapılan bir elbise seçtiyseniz diğer aksesuarlarınızı da bu kumaşa uyumlu olarak seçmelisiniz. Türban yapacaksanız tafta kumaşın ağırlığını kaldırabilecek modelde ve kumaşta eşarp veya şal tercih etmelisiniz. Aynı şekilde takı, çanta, ayakkabı gibi aksesuarlarınızı da tafta kumaşa uyum sağlayabilecek olanlardan seçmelisiniz.

 

Sıralama
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.