menü

Tulum Elbise Modelleri

Birbirinden farklı model ile bayanların beğenisine sunulan tulum elbise son zamanların akım etmiş modası sayılmaktadır. Birçok farklı kombin ile tulum elbise ortama uyumluluk yaşatabilmektedir. Aksesuar seçimi önemlidir. Aksesuarlar ile örneğin kemer seçimi tulum elbise modeline farklılık katacaktır. Düz sadece görülen bir tulum elbise dahi kullanılan aksesuar seçimi ile giyileceği ortama uyarlanabilmektedir. Pantolon gibi giyilen, çeşitli kumaş seçenekleri ile dikilebilen, moda akımı bu tarz el çantası ile bir bütünlük sağlayacaktır. Ayakkabı seçiminde topuklu daha uyumlu olsa dahi farklı modellerde dikilmiş tulumlar ile spor ayakkabı seçimi de yapılabilmektedir. Kullanımı rahat şıklık gösteren tarz tüm moda satışı sayfalarda ayrı bir kategoriye girecek kadar modaya yerleşmiş bir stildir.

Tulum Elbise Kombineleri

Tulum elbise, tek parça giyim şeklidir. Pantolonun üste bitişik olması ile ayrı seçimlerle alt giyim ya da üst giyimde seçim yapılmasına gerek kalmaz.  Bütün gün  giyilen tulum elbise, klasik giyime tarz yapılabildiği gibi spora da uyumluluk sağlar. Tulum elbise giyiminin haricinde tamamlamak için kışsa üzerine aksesuar ve ceket giyimi tamamlayıcı özellikler olacaktır. Yaz aylarında tulum boyu kısa yapılabildiği gibi sandalet, önü açık ayakkabı, spor ayakkabına uyumluluk sağlayacaktır. Kemer stili tamamlayıcı bir etkendir. Aynı zamanda aksesuar kullanımı takıma şıklık katacaktır. Çanta seçimi özellikle sırt çantası, el çantası son dere uyum sağlamaktadır. Bayanların moda stil tercihleri arasında seçmekte zorlamadı bir alternatif giyim tarzı yaratır.

Tulum Elbise Rahatlığı

Tek parça kullanım giysi yaşatan tulum elbise rahat kullanım bir o kadar da zarafeti yansıtır. Şık olmak isteyen bayanların tercihi olan bu moda, kısa bele kadar ceket ile güzel kombin yapılabilmektedir. Geçmişte birçok sinema filmlerinde rastladığımız tulum elbise stili o zamanların şapka kombini ile karşımıza çıkmakta idi. Şimdilerin vazgeçilmez modası olan bu stil, yakaya model verilerek, kumaş seçimleri arttırılarak her ortama uygun kullanılması sağlanmıştır. Bol paça modelleri, üstü gömlek altı pantolon bir bütün olan tulum elbise düz renk seçenekleri ile de çanta, kemer, ayakkabı kombinler ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Sıralama

9

%38
indirim
Fiyat 499,90 TL
Sepette %15 İndirim 424,91 TL

5

5

5

4

5

6

6

6

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.