Eşarplar 

            Eşarp modelleri çok farklı tarzda bulunmaktadır. Renkleri ise her sezona farklı tonlar da baskılanarak farklı modellerde tasarlanmaktadır. Her türlü tarzlar da eşarp bulunmaktadır. Bayanlar şaka çok ipeksi olanlarını tercih ederler. Kullanım açısından da rahatsız etmeyecek şekildedir. 

 Eşarp ve Kombin

            Giysilerin üzerine olmazsa olmazdandır. Bayanlar giysilerinin üzerine değişik tarzlar da kombin yapmaktadır. Giysi karışık modellerde ve renklerde ise düz modelli fazla karışık olmayan tercih edilmelidir. Her ikisi de karışık olursa görüntü güzelliği olmaz. Tunik pantolon üzerine ise ana renk ne ise ona göre eşarp uyumu ve kombin yapılabilir. Kombin yapmak için her türlü eşarp tarzları uyum göstermektedir. Biraz da ana renkler daha çok kullanılan bir renktir. Giyime önem veren bayan her yerde aynıdır. İster normal gezmeye gitsin ister oturmaya gitsin her yerde kendine bakar.

 Eşarp Renkleri

            Eşarp renkleri her türlü renklerden tasarlanmaktadır İster canlı olsun ister pastel renk olsun farklı farklı renk tonların da hizmete sunulmaktadır. Bayanlar eşarp alımına daha düşkün olurlar. Her sene üç veya dört tane almaktadırlar. Renk seçiminde ise her şeyle çok kullanılabilen renkler tercih edilmektedir. Her sene moda renkler farklı olarak çıkmaktadır. Bayanlar eşarp alırken kararsız kalabilirler. Her şeyi bir arada olsun isterler. Hem renk hem de desenler güzel olsun isterler. 

 Eşarp ve Giyim

            Eşarp her tarz kıyafetlerle giyilebilir. Elbise, etek penye veya pantolon tunik tarzı her şeyle kullanılır ve Kombin yapılır. Özel bir gün ise kıyafet ve eşarp seçimi daha farklı olur. Daha şık daha göze çarpıcı olunmak istenir. Modelleri ise sade, çiçekli, ev deseni, eşarp üzerine yazılar yazılmış olarak tasarlanmaktadır. Eşarplar öyle basit fiyatlı olmamaktadır. Her sene eşarp fiyatları farklı olmaktadır. Bayanlar eşarp seçimi yaparken kıyafetleri de göz önünde bulundurarak alıyorlar. Bazıları aynı renk olsun isterler, bazıları ise tonlamalı renkler seçerler. En çok kullanılan renkler dışında farklı renkler aramak isterler. Düz eşarp değil de çok modelli bir eşarp isteniyorsa bilinmiş markalara bakmak daha yararlı olacaktır. Bilinmiş markalar her türlü modellerde her zaman eşarp çıkartmaktadırlar.

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT İMKANI
World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card
MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ
© ModaMerve.com 2019 Tüm Hakları Saklıdır, Kopyalanamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.