Tesettürlü bayanlar, hem giyiniş bakımından şık görünmek isterler hem de giysileri içinde rahat etmek isterler. Bu nedenle de tesettürlü bayanlar kendileri için en uyumlu pantolonları seçebilirler. Tesettürlü bayanlar pantolon seçerken de pantolonların kesimi ve şekline özen gösterirler. Tesettürlü bayanlar için kumaş pantolonlar daha uygun olacaktır. Kumaş pantolonlar ise artık birçok modelleri üretilip tasarlanır. Kısa elbise altına uzun pantolonlar tercih edilebilir. Tunik altına da en iyi seçim pantolonlar olacaktır.  Son günlerde oldukça trend olan tunik ve pantolon takımı kapalı bayanların yeni gözdesi haline gelmiştir. Bu şekilde kombini yapılan giysiler tesettürlü bayanların yeni gözdesi halini almıştır. Bu şekilde kombini yapılan giysiler ile bayanlar işe, gezmeye ve özel günlere uygun olacaktır.

Uzun Tesettür Pantolonları İle En İyi Kombinler Yapılabilir

Uzun tesettür pantolonları bilekten pantolonlara, oranla daha kullanışlı olacağı gibi tesettürlü bayanlar içinde daha uygun olacaktır. Uzun tesettür pantolonları bayanlar üzerinde hoş durmasının yanında tesettür amacına en uygun pantolonlar olacaktır. Bu nedenle gömleklerin, kazakların ve tunikler ile daha hoş görünecektir.  Uzun tesettür pantolonların birçok rengi de mevcuttur.  İstenilen tüm renklerde bayanlar tesettüre uygun olarak renkli pantolonlar tercih edebilirler. Cep detayı olan uzun tesettür pantolonları klasik görünümünün yanında cep detayı ile de spor giysilere ve eşarplara da uygun olacaktır. Fakat uzun tesettür pantolonları ile spor ayakkabı hoş görünmeyecektir. Bayanlar uzun tesettür pantolonu seçecekler ise bu pantolonlar ile asla spor ayakkabı kombini yapmamaları gerekir.

Bel Detaylı Tesettür Pantolonlar

Tesettüre uygun pantolonlar için tasarlanan pantolonlar için bel detayı bulunan pantolonlar sonbahar mevsiminin yeni trendleri arasındadır. Bel detaylı tesettür pantolon seçecek bayanlar isterlerse bel lastikli isterlerse de bel kurdeleli pantolon tercihinde buluna bilirler. Bel detaylı pantolonları tercih edecek bayanlar tunik e uzun gömlekler yerine daha çok bele kadar olan giysiler tercih etmelilerdir. Böylece bel detayı pantolonlarda daha hoş ve şık duracaktır. Yine detayı çok olan pantolonlarda asla hareketli eşarplar ve ayakkabılar tercih edilmemelidir. Hareketli eşarplar ve ayakkabılar tesettürlü bayanlarda göz yoran bir hal alacaktır.  

Sort
Prepared by  T-Soft E-Commerce.