Balık Model Elbise Çeşitleri

Balık model elbise, balık kuyruğu andırılan bir modeldir. Etekte, pantolonda özellikle elbise de moda olmuş bir giysi tarzıdır. Gelinliklerde de uyarlanan balık etek modeli, pullu, boncuklu, düz olarak uyarlanarak, bayanın basen bölgesini ön plana çıkaran bir stil çalışmasıdır. Balık modeli giysi akımı gittikçe tüm giysi kategorilerine yayılmaktadır. Pantolonda ve etekte de rastlanmaktadır. Amaç basen bölgesi vurgulanmış, ince belli bayanların şıklığını yansıtmasıdır. Düğün kategorisinde topuklu ayakkabı seçimi ile çok tercih edilmektedir. Aynı şekilde eteklerde de balık modeli geniz pile verilerek, oval şekil verilmesi, moda sayfalarında gördüğümüz başta modellerden biridir.

Balık Model Elbise Kombineleri

Balık model elbise, etek ceket kombinler, elbise abiye kategorisinde, bluz eteklerine yansıtılmış pile balık modelini yakalamaktadır. Eteklerde de aynı şekilde uç kısma pile seçimi pile olmasa da kalçadan dize doğru daralıp daha sonra genişleyen uç etek kısımlar, bayanların fiziğini daha güzel göstermekte ve zayıf gösterdiği için de çok tercih edilmektedir. Birçok çanta seçimine uyum sağlayan balık model elbiseler, sırt, el omuz askılı çanta modelleri ile uyum sağlamaktadır. Topuklu ayakkabı, klasik ağırlıklı ayakkabılar ile kombinler daha uyumluluk sağlamaktadır. Spora uygun olmayan bu tarz spor giyimden uzaklaşmış, abiyeye daha yakın olması uyumluluğu ve aksesuar kullanımı ile uygunluk sağladığı bayanların tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Balık Model Elbise Tercih Edilen Kategoriler

Abiye sektörü, gelinlik, abiye elbise, balık model pantolon, etek ve elbiselerde vücuda yapışan, bolluk yaratmadan fiziği daha net yansıtan, zayıf gösteren bir stil tarzdır. Balık model elbiseler kalça kısmını tamamen sararak dizlere doğru daralması ile bilinmektedir. Abiye elbise seçimlerinde mutlaka kullanılmaktadır. Üzerine tül giydirme ile elbise modeli farklılaştırılmaktadır. Daha çok el çantası ve topuklu ayakkabıya uyumluluk sağlayan bu tarz model bayanların olmazsa olmaz tercihlerindendir. Son zamanlarda eteklere de göze çarpan balık model detayı, aksesuar seçimi ve kemerle de oldukça uyumlu, şık görüntüsünü rahatlıkla vermektedir. Toplantı yemekler, düğün, özel günlerde özellikle tercih eden bayanlar her renk ve desenli kumaş tercihi ile ceketlerde de tarzı yansıtmaya başlamıştır.

 

Sort

5

5

5

5

5

%32
indirim
1,239.90 TL
839.90 TL

5

%32
indirim
1,239.90 TL
839.90 TL

5

%32
indirim
1,239.90 TL
839.90 TL

4

%35
indirim
1,419.90 TL
919.90 TL

5

%29
indirim
2,399.90 TL
1,699.90 TL
Prepared by  T-Soft E-Commerce.